عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحيد شمسايي: پس از روسيه حالا نوبت شكست برزيل است

وحيد شمسايي: پس از روسيه حالا نوبت شكست برزيل است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:26 ق.ظ

كاپيتان تيم ملي فوتسال ايران گفت: بازي كردن مقابل تيمي كه قهرمان جهان است و بهترين‌هاي دنيا را در اختيار دارد سخت است.

وحيد شمسايي درباره بازي تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و برزيل كه فردا(چهارشنبه) در اصفهان برگزار مي‌شود اظهار كرد: بازي كردن روبه‌روي تيمي كه قهرمان جهان است و بهترين‌هاي دنيا را در اختيار دارد و بيشترين لژيونرهاي جهان را دارد سخت است. در عين حال كه بازي سختي است اما اين حريف انگيزه بازيكنان ما را براي خوب بازي كردن زياد مي‌كند.

وي ادامه داد: در حال حاضر برزيل دررنكينگ جهاني اول است و ما چهارم هستيم. وقتي برزيل با تمام لژيونرهايش وارد ايران مي‌شود، نشان دهنده قدرت فوتسال ايران است. اميدوارم كه با تلاش جمعي تيم بتوانيم نتيجه خوبي بگيريم. يك سنت شكني هم بكنيم و بتوانيم براي اولين بار برابر اين تيم به نتيجه برسيم.

شمسايي درباره آمادگي بازيكنان تيم ملي براي اين بازي گفت: بعد از اينكه جام جهاني به پايان رسيد، تيم به خودباوري خوبي دست پيدا كرد. بازي به بازي بهتر شديم. اميدوارم با اين شرايطي كه داريم بتوانيم همان طور كه سنت شكني كرديم و روسيه را برديم در اين بازي هم به پيروزي برسيم.

كاپيتان تيم ملي فوتسال در پاسخ به اين سوال كه در تيم منتخب اصفهان هم بازي مي‌كند يا خير گفت: با تيم ملي دو بازي سنگين را مقابل برزيل انجام مي‌دهيم، به همين دليل بازيكنان تيم‌هاي اصفهاني حاضر در تيم ملي در آن مسابقه بازي نخواهند كرد.

شمسايي در ارزيابي‌اش از دوازدهمين دوره ليگ فوتسال عنوان كرد: فكر مي‌كنم كه ليگ بسيار خوبي بود و بازي‌ها بسيار نزديك برگزار شد. از قبل از بازي هم برنده مشخص نبود. از ابتداي ليگ، پنج تيم اول براي قهرماني رقابت مي‌كردند و تيم‌هايي كه تا رده هفتم بودند همه شانس قهرماني داشتند.

وي ادامه داد: در مجموع ليگ پويايي بود و قهرماني منصوري هم در ليگ برتر قابل توجه است. بايد به اين تيم تبريك بگويم، به اين دليل كه در اين چند ساله تيم‌هاي زيادي بودند كه خرج زيادي كردند ولي به قهرماني دست پيدا نكردند. در مجموع بايد به تيم شهيد منصوري و مردم خوب قرچك كه از اين تيم حمايت كردند تبريك بگويم.

شمسايي در پايان گفت: اميدوارم باحمايت مردم خوب اصفهان كه هميشه يار و ياور تيم‌هاي باشگاهي و تيم ملي هستند، بتوانيم برابر برزيل نتيجه خوبي بگيريم و خوشحالشان كنيم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها