عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توضیح پورمحمدی در مورد پرونده زمين‌خواري در كيش

توضیح پورمحمدی در مورد پرونده زمين‌خواري در كيش
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:30 ق.ظ

توضیح پورمحمدی در مورد پرونده زمين‌خواري در كيش رييس سازمان بازرسي كل كشور در مورد پرونده زمين‌خواري در كيش گفت: اين قرارداد داراي اشکالات جدي است که بررسي‌هاي ما نهايتا به فسخ يا اصلاح آن منجر خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از  ايسنا، حجت‌الاسلام و المسلمين مصطفي پورمحمدي در پايان سفر خود به جزيره کيش و در پاسخ به پرسشي راجع به اطلاع‌رساني در مورد پرونده زمين‌خواري كيش به خبرنگاران گفت: ما در سازمان بازرسي کل کشور همانند موسسات خبري نمي‌توانيم فعاليت رسانه‌اي داشته باشيم و طبيعت کار ما اين‌گونه است که بايد مراحل قانوني پرونده‌ها طي شود و پس از گذشت زمان و بررسي‌هاي کارشناسي اطلاع‌رساني کنيم.

وي با اشاره به اين پرونده ادامه داد: از نظر سازمان بازرسي کل کشور، اين قرارداد داراي اشکالات جدي است که بررسي‌هاي ما نهايتا به فسخ يا اصلاح آن منجر خواهد شد.

پورمحمدي يکي از اشکالات جدي اين قرارداد را تهاتر زمين در بيرون از منطقه آزاد کيش عنوان كرد و درباره روند توسعه و پيشرفت منطقه آزاد کيش گفت: منطقه آزاد شدن و منطقه ويژه اقتصادي شدن، تضميني براي توسعه و يا پيشرفت هيچ منطقه‌اي نخواهد بود و بايد تصميمات ديگري در اين مورد اتخاذ کرد. مثلا تعيين يک فرماندار ويژه با سمت معاونت استانداري و با اختيارات ويژه در جزيره کيش از آن جمله است.


آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها