عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رسوایی پسرقذافی و یک هنرپیشه +عکس

رسوایی پسرقذافی و یک هنرپیشه +عکس
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:31 ق.ظ

رسوایی پسرقذافی و یک هنرپیشه +عکس یک روزنامه صهیونیستی از رابطه پسر معمر القذافی با یک بازیگر زن اسرائیلی خبر داد و نوشت: مشخص نیست در بارها ملاقات مخفیانه این دو در ایتالیا چه گذشته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مشرق، روزنامه صهیونیستی "معاریو" از روابطی خبر داد که احتمالاً میان "سیف الاسلام قذافی" فرزند دیکتاتور لیبی و یک بازیگر صهیونیست به نام "اورلی واینرمن" برقرار شده است.
         
بر اساس نوشته این روزنامه این ارتباطات از سوی یکی از نزدیکان بازیگر اسرائیلی افشا شده است، بویژه بعد از اینکه دیدارهای میان سیف الاسلام و بازیگر اسرائیلی بارها در ایتالیا تکرار شده است، وی در این زمینه می‌گوید که واینرمن با خودروهای مختلف در دفعات مکرر به مکان دیدارهای خود با سیف الاسلام می‌رفت و البته این دیدارها را به صورت محرمانه با سیف الاسلام انجام می‌داد.
این روزنامه با اشاره به دیدارهای مکرر این دو این نظریه را مطرح کرده که ممکن است روابط آنها به ازدواج ختم شده باشد، خانواده بازیگر اسرائیلی در این زمینه نگرانی‌هایی داشتند و از اینکه احتمال دارد این بازیگر اسرائیلی مسلمان شود، ناراحت بوده‌اند، اما خانواده قذافی بر اساس این گزارش گویا هیچ مشکلی با این موضوع نداشته‌اند.
سیف الاسلام رویکردهای صهیونیستی شدید دارد و معتقد است که از آنجا که لیبی کشوری آفریقایی است، نه عربی! درگیری اعراب و اسرائیل را قبول ندارد و در ارتباط با اسرائیل مشکلی نمی‌بیند.


آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها