عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

منافقین رسما اعلام كردند: موسوي دقیقا در راستای اهداف ما حرکت می‌کند

منافقین رسما اعلام كردند: موسوي دقیقا در راستای اهداف ما حرکت می‌کند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:33 ق.ظ

منافقین رسما اعلام كردند: موسوي دقیقا در راستای اهداف ما حرکت می‌کند همسر سرکرده منافقین حامیان میرحسین موسوی و مهدی کروبی را پیروان واقعی این گروهک تروریستی نامیده و تاکید کرده است که اقدامات جریان فتنه نشانه قاطعی است از اینکه "با در پیش گرفتن راه و رسم اشرف" به دنبال براندازی در ایران است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گروهک تروریستی منافقین صراحتا تایید کرد که دعوت از حامیان میرحسین موسوی برای تجمع و آشوب در روز اول اسفند به درخواست این گروهک بوده؛ درخواستی که آرامش تهران نشان از ناکامی این سناریو داشت.

اگرچه پیش از این هم مقامات سیاسی و امنیتی کشور از کلید خوردن مجدد پروژه کشته‌سازی توسط اعضای این گروهک خبر داده بودند، امروز «مریم رجوی» با پیامی که برای سران فتنه و حامیانشان فرستاده، به دخالت در تجمعات پراکنده ۲۵ بهمن و همچنین همراهی با این افراد برای تقابل با جمهوری اسلامی ایران اعتراف کرده است.

در این پیام، از آشوب در تهران! آن هم به صورت تن به تن! خبر داده شده و با استفاده از الفاظی جالب و البته خنده‌دار آمده است: پراهمیت‌ترین وجه قیام اول اسفند، دلاوری جوانان بی‌باک بود که با پاسداران چنگ‌درچنگ شدند و در برخی نقاط در حال نبرد تن‌به‌تن با آن‌ها بودند.

این ادعای بامزه درحالی از سوی این گروهک تروریستی بیان شده که حتی شبکه‌های تلویزیونی ضدانقلاب مانند بی‌بی‌سی فارسی هم به آرامش کامل تهران اذعان کرده‌اند.

حامیان موسوی کاملا در راستای اهداف ما فعالیت می‌کنند

همسر سرکرده منافقین حامیان میرحسین موسوی و مهدی کروبی را پیروان واقعی این گروهک تروریستی نامیده و تاکید کرده است که اقدامات جریان فتنه نشانه قاطعی است از اینکه "با در پیش گرفتن راه و رسم اشرف" به دنبال براندازی در ایران است.

پیش از این «مسعود رجوی» سرکرده این گروهک تروریستی صراحتا به حمایت از سران فتنه پرداخته و از همراهی نیروهای خود با اغتشاشگران حامی فتنه در آشوب‌های خیابانی خبر داده بود.

البته این تمایل به همکاری و همراهی دوطرفه بوده و چندی پیش یک حامی شاخص میرحسین موسوی از باقی‌مانده اعضای گروهک تروریستی منافقین خواست تا برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران به جنبش سبز بپیوندند.

 «مهدی خزعلی» در یادداشتی که در وبلاگش منتشر کرده بود، ضمن انتشار شایعه مرگ سرکرده گروهک تروریستی منافقین، نوشته بود: مرگ مسعود رجوی فرصتی برای هوادارانش است که به جنبش سبز بپيوندند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها