عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عرضه مجدد گندم در بورس کالای کشاورزی

عرضه مجدد گندم در بورس کالای کشاورزی
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:47 ق.ظ

وزیر بازرگانی از عرضه مجدد گندم برای صادرات گندم و فرآوردههای آن در بورس کالای کشاورزی، در هفته جاری خبر داد.

 

به گزارش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، مهدی غضنفری در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت، گفت: برای صادرات گندم و فرآوردههای حاصل از آن مانند آرد، ماکارونی، بیسکویت، گلوکز و نشاسته، عرضه مجدد گندم به بورس کالای کشاورزی آغاز میشود.

وزیر بازرگانی افزود: پس از اجرای موفقیتآمیز هدفمندی یارانههای «گندم، آرد و نان» به منظور حضور در بازارهای صادراتی، به عرضه گندم جهت صادرات آرد و فرآوردههای حاصل از آن ادامه میدهیم.

وی با تشریح چگونگی حضور در این فرآیند گفت: صاحبان صنف، صنعت و کارخانجات آرد سازی میتوانند با مراجعه به بورس کالای کشاورزی، گندم را برای صادرات آن و یا فراورده‌هایش با نرخهای بینالمللی خریداری و در مهلت تعیین شده برای صادرات آن اقدام کنند.

غضنفری با اشاره به توقف موقت صادرات گندم، خاطرنشان کرد: از زمان اجرای هدفمندی یارانههای «گندم، آرد و نان» تاکنون برای تنظیم بازار داخلی، صادرات گندم به طور موقت، متوقف شده بود که این روند از هفته آینده دوباره از سر گرفته خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها