عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احتمال اعلام پیشنهاد مزدی کارگران در 11 اسفند

احتمال اعلام پیشنهاد مزدی کارگران در 11 اسفند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  08:55 ق.ظ

احتمال اعلام پیشنهاد مزدی کارگران در 11 اسفند  
نایب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با اعلام اینکه احتمال دارد در روز 11 اسفند ماه نشست جمع بندی نهایی مزد 90 را انجام دهیم، گفت: در آن جلسه درصد پیشنهادی را به نمایندگان عضو شورای عالی کار ابلاغ خواهیم کرد.
اولیاء علی بیگی در گفتگو با مهر از احتمال برگزاری نشست نهایی کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور درباره تعیین درصد پیشنهادی افزایش دستمزد سال آینده در روز 11 اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: هیئت مدیره کانون در آن روز نظر نهایی خود را برای طرح در شورای عالی کار ارائه می کند.
نایب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، اظهار داشت: از طریق نمایندگان خود در شورای عالی کار پیشنهاد دستمزدی خود را در نشستهای 3 جانبه ارائه خواهیم کرد.
علی بیگی خاطر نشان کرد: در نشستهای نهایی و جمع بندی دستمزدی حتما شرایط کارفرمایان و مسائل موجود در بنگاه ها را نیز در نظر خواهیم گرفت.
وی ادامه داد: تعامل در تعیین دستمزد سال آینده؛ مهم ترین رویکرد شرکای اجتماعی و موضوعی است که توسط نمایندگان کارگران کشور برای طرح در نشستهای 3 جانبه دنبال می شود.
این مقام مسئول کارگری، کمک به دولت در اجرای دقیق قانون هدفمند کردن یارانه ها و همچنین پیگیری مسائل مربوط به تعیین معیشت و افزایش قدرت خرید کارگران را از اساسی ترین موضوعات مدنظر کارگران در مورد تعیین حداقل دستمزد سال 90 دانست.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها