عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توانمندي همه عوامل توليد به توسعه بازار كار منجرمي شود

توانمندي همه عوامل توليد به توسعه بازار كار منجرمي شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  08:59 ق.ظ

نايب رئيس انجمن صنفي مجريان آموزش كارآفريني گفت: توانمندي همه عوامل توليد مي تواند به بهبود فضاي كسب و كار در كشور، كمك كند.  
به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا،'محمد كيا' روز سه شنبه در نشست موسسات مجري دوره هاي آموزش كارآفريني و مهارتهاي كسب و كار در محل مجموعه تلاش، افزود: با توجه به افزايش ورودي هاي بازار كار بايد محيط كسب و كار را با سرعت مضاعفي تغيير دهيم كه اين تغيير، نياز به افزايش تقاضا در بازار كار دارد.
وي با اشاره به فرآيند توانمندسازي بازار كار ، توانمندسازي در زمينه هاي ساختاري، تخصصي و مهارتي، تامين مواد اوليه و همچنين عرضه محصولات به بازار را از جمله اين موارد عنوان كرد.
به گفته ي كيا دولت ها براي اجراي برخي از توانمندسازيها تلاش كرده اند، كه از آن جمله مي توان به اعطاي تسهيلات مالي به فعالان اقتصادي در دولت نهم اشاره كرد.
نايب رئيس انجمن صنفي مجريان آموزش كارآفريني گفت: هم اكنون 300 موسسه از طريق بخش خصوصي فرآيند آموزشي را انجام مي دهد. همچنين فعاليت هاي ارزشمندي در جهت آموزش هاي كارآفريني از سوي وزارت كار و امور اجتماعي در سطح كشور انجام مي شود.
وي با بيان اينكه تاكنون 500 هزار نفر آموزشهاي كارآفريني را كسب كرده اند، در پايان گفت: هم اكنون در موضوع آموزشهاي كارآفريني تجارب ارزشمندي كسب كرده ايم كه مي توانيم اين نوع آموزشها را به شكل منطقه اي با توجه به مزيت آن منطقه و حتي به متقاضيان كشورهاي منطقه انتقال دهيم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها