عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: به یقین، شیعیان ما آنانند که دلهایشان از هر نوع فریبکاری، کینه و دشمنی پاک و سالم باشد. بحارالانوار، ج 68، ص 156

تكليف استخدام آموزشياران نهضت سوادآموزي سال آينده مشخص مي شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تكليف استخدام آموزشياران نهضت سوادآموزي سال آينده مشخص مي شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:00 ق.ظ

وزير آموزش و پرورش گفت: تكليف وضعيت استخدام آموزشياران نهضت سوادآموزي با مصوبه مجلس شوراي اسلامي در سال آينده تعيين مي شود.  
به گزارش خبرنگار اجتماعي ايرنا،'براساس قانون مصوب 15 مهرماه سال 88 مجلس شوراي اسلامي، آموزش وپرورش موظف به استخدام 7 هزار آموزشيار طي پنج سال شده است كه امسال سه هزار و 200 نفر آموزشيار استخدام شده و سه هزار و 800 نفر در مدت باقي مانده جذب شوند.
حميدرضا حاجي بابايي' روز سه شنبه در مراسم ابلاغ احكام روساي سازمان‌هاي نهضت سوادآموزي، مدارس غيردولتي و مشاور وزير در نهضت سوادآموزي افزود: آموزش و پرورش امروز با گذشت بيش از سه دهه از انقلاب بايد وارد محتوا شود.
وي با اشاره به اين نكته كه آموزش و پرورش جزيره‌اي عمل نمي‌كند، افزود: اقدام هاي مهمي در يك سال گذشته با همكاري و فعاليت هاي بخش ‌هاي مختلف در آموزش و پرورش انجام شده كه راه‌اندازي 10 هزار مدرسه قرآني در كشور يكي از اين اقدام ها است.
حاجي بابايي گفت: اين موضوع مويد اين امر است كه برداشتن گام‌هاي موثر با مشاركت جدي و فعال تمام زير مجموعه‌هاي اين وزارت‌خانه ممكن و شدني است.
وزير آموزش و پرورش افزود: تا امروز بيش از 500 هزار دانش‌آموز پايه‌ي سوم ابتدايي از آموزش شنا بهره‌مند شده‌اند كه اين حاكي از موفقيت 70 درصدي اين طرح و ورود مردم به حوزه‌ي عمل مي باشد.
حاجي بابايي در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر درست شدن فرهنگ جامعه كه گاه مظلوم واقع مي‌شود، گفت: دور سوم سفرهاي استاني هيات دولت با عنوان سفرهاي فرهنگي در راستاي رسيدگي به فرهنگ جامعه صورت مي‌گيرد.
حاجي بابايي با بيان اين كه تمامي مدارس مي توانند پايگاه نهضت سوادآموزي باشند، افزود: 50 هزار مدرسه ابتدايي و 13 هزار مدرسه غير دولتي در كشور وجود دارد كه مي توانند با عقد قرارداد با افراد با صلاحيت در امر سوادآموزي در اين زمينه مشاركت جدي كنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها