عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود

توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:02 ق.ظ

توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود  
فرماندار اردبيل گفت: توسعه فرهنگ كارآفريني مي‌تواند در به ثمر نشستن فعاليت‌ها در عرصه اشتغالزايي مؤثر باشد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، يوسف اكبري پيش از ظهر امروز در جلسه كميسيون كارگري شهرستان اردبيل اظهار داشت: نقش‌آفريني كارگران و صاحبان سرمايه حمايت همه‌جانبه مجموعه عوامل اجرايي را در كارآفريني بسيار مهم جلوه مي‌دهد.
وي تصريح كرد: با توسعه اين فرهنگ مي‌تواند علاوه بر مهارت‌آموزي، تكميل بنگاه‌هاي نيمه‌تمام كارگشايي را كه بستر‌ساز ظرفيت‌هاي اشتغال‌زايي است به همراه داشته باشد.
فرماندار اردبيل پشتوانه حقيقي براي استقلال كشور را در گرو فعاليت‌هاي مسئولانه كارگران و تعامل مثبت و سازنده مديران واحدهاي توليدي اعلام كرد و افزود: در اين مورد كارگران و كارفرما‌يان نقشي كليدي در توسعه و پيشرفت كشور بر عهده دارند.
اكبري با تاكيد بر تامين زيرساخت‌ها و تفكيك توليدات موقت در نيل به اهداف خودكفايي اظهار داشت: تلاش در حل معضل بيكاري و ايجاد زمينه‌هاي اشتغال اولويت اساسي است كه با اجراي موفق قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها مي‌توان در همتي مضاعف و مشاركتي دلسوزانه زواياي آن را مورد بررسي قرار داد.
فرماندار اردبيل با اشاره به در پيش بودن هفته‌هاي پاياني سال جاري، تلاش مجموعه كار‌آفرينان را تحسين‌برانگيز خواند و عنوان داشت: شايسته است با پيگيري‌هاي مستمر واحد‌هاي صنعتي و توليدي و به منظور افزايش انگيزه در بالا بردن سطح محصولات توليدي، حق و حقوق مسلم و پاداش ابلاغي كارگران در موعد مقرر پرداخت شود تا در اين زمينه هيچ مشكلي را در روابط بين كارگر و كارفرما شاهد نباشيم.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، اكبري مشكلات برخي واحدهاي صنعتي و توليدي را يادآور شد و اظهار داشت: سازمان كار و امور اجتماعي به همراه اداره كل صنايع و معادن در تلاشي همسو در راستاي رفع مشكلات جامعه كارگري و نيز پيگيري در رفع مشكات واحدهاي صنعتي و توليدي تلاش كنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها