عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سبد کالايي کارکنان دولت آماده تحويل به دستگاه‌هاي اجرايي

سبد کالايي کارکنان دولت آماده تحويل به دستگاه‌هاي اجرايي
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:16 ق.ظ

سبد کالايي کارکنان دولت آماده تحويل به دستگاه‌هاي اجرايي  
مديرکل دفتر تامين و توزيع کالا وزارت بازرگاني گفت: سبد کالايي کارکنان دولت آماده تحويل است.
به گزارش موج، يداله صادقي با بيان اينکه وزارت بازرگاني مسئول تهيه کالا است و از محل ذخاير نيز سبد کالايي کارکنان دولت عرضه مي‌شود، تصريح کرد: دولت تصميم گرفت امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته يک ميليون ريال سبد کالايي در اختيار کارکنان دولت قرار دهد.
برنج، روغن، شکر، مواد پروتئيني و ماکاروني از جمله اقلام مورد توجه براي توزيع در شبکه سبد کالايي کارکنان دولت است.
وي گفت: دستگاه‌هاي دولتي با ارائه تخفيفات به کارکنان خود، خريداران کالا هستند و توزيع‌کنندگان آن را بين کارکنان عرضه مي‌کنند.
وي تصريح کرد: سال‌هاي گذشته به طور معمول دستگاه‌هاي دولتي شرکت‌هاي تعاوني مصرف را به عنوان نمايندگان خود براي تحويل سبد کالايي معرفي مي‌کردند که امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته اين رويه تداوم پيدا مي‌کند.
20 کيلوگرم برنج، دو حلب 4.5 کيلوگرمي روغن، پنج کيلوگرم شکر، پنج کيلوگرم مرغ يا دو کيلوگرم گوشت قرمز به همراه سه بسته ماکاروني 900 گرمي سبد کالايي کارکنان دولت را دربر مي‌گيرد.
قيمت ميوه عيد مصوب شد
مديرکل دفتر تامين و توزيع کالا از تصويب قيمت ميوه‌هاي شب عيد خبر داد و تصريح کرد: قيمت نهايي فروش بعد از محاسبه و با هماهنگي وزارت بازرگاني در ستاد تنظيم بازار و در هنگام توزيع در ميادين اعلام خواهد شد.
وي با اشاره به اين که ممکن است به ميوه‌هاي ذخيره شده يارانه تعلق بگيرد، خاطرنشان کرد: به تمامي استان‌ها اعلام شده است که با فرض عدم دريافت يارانه اقدام به ذخيره‌سازي و توزيع ميوه کنند.
صادقي افزود: اگر به اين بخش يارانه تعلق بگيرد، شامل حمل و نقل، خدمات سردخانه‌اي و بخشي از هزينه مصرف‌کننده خواهد بود.
توزيع ذخاير از 15 اسفند
وي با اشاره به اين که ذخاير ميوه از 15 اسفند ماه در بازار توزيع خواهد شد، ادامه داد: اگر وضيعت بازار به‌گونه‌اي باشد که نياز به تزريق داشته باشد، آمادگي توزيع از ابتداي اسفند ماه نيز وجود دارد.
کالابرگ برنج هفته اول اسفندماه اعلام مي‌شود
صادقي از توزيع برنج خبر داد و خاطرنشان کرد: کالا برگ برنج از هفته اول اسفندماه در استان‏ها اعلام خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها