عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

طرح حمایت از بیکاران متقاضی کار اجرا می‌شود

طرح حمایت از بیکاران متقاضی کار اجرا می‌شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:23 ق.ظ

طرح حمایت از بیکاران متقاضی کار اجرا می‌شود  
عضو مجلس کارگری کشور عنوان کرد: بعد از تصویب طرح حمایت از بیکاران متقاضی کار، برای حمایت از بیکاران غیر ارادی اعم از مشمولان تامین اجتماعی و تابع قانون کار این طرح اجرایی خواهد شد.
مرتضی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: افرادی که به سن 25 سالگی رسیده باشند و یا افراد سرپرست خانواده، بی سرپرست و یا خود سرپرست با حداقل شش ماه سابقه پرداخت حق بیمه بیکاری از مقررات حق بیمه برخوردار شوند.
عضو مجلس کارگری کشور با بیان این که از نمایندگان استان اردبیل نیز درخواست داریم از این طرح استقبال و حمایت کنند، خاطر نشان کرد: این طرح به تازگی به مجلس ارائه شده است و خوشبختانه دو تن از نمایندگان استان استقبال خوبی داشته اند.
سرپرست مرکز علمی ـ کاربردی خانه کارگر اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این که تاکنون 603 نفر فارغ‌التحصیل در دوره پودمانی داریم، ادامه داد: در دوره کاردانی ترمی 171 نفر و کارشناسی ترمی نیز 132 نفر فارغ‌التحصیل داریم.
مقدم با تاکید بر این که در حال حاضر در دوره‌های پودمانی430 نفر مشغول تحصیل هستند، اضافه کرد: در مقطع کارشناسی 62 نفر و کاردانی ترمی 51 نفر مشغول به تحصیل هستند.
وی در پایان خبر داد: برای اولین بار دفترچه کارشناسی ناپیوسته پودمانی دهم اسفند ماه توزیع می‌شود و از دهم تا 15 اسفند ماه ثبت‌نام ادامه دارد.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها