عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استخدام 4000 نفر توسط اينتل

استخدام 4000 نفر توسط اينتل
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:29 ق.ظ

استخدام 4000 نفر توسط اينتل  
با بهبود نسبي اوضاع اقتصادي در جهان شركت اينتل از استخدام 4000 كارمند جديد در آمريكا در سال جاري ميلادي خبر داده است.
به گزارش فارس به نقل از پي سي ورلد، بخش عمده اين افراد در بخش هايي همچون توسعه محصولات و تحقيق و توسعه مشغول به كار خواهند شد. پل اتليني رئيس اينتل اعلام كرده كه اين غول سخت افزاري به دنبال استخدام افرادي با مهارت هاي بالا و به صورت دائمي است تا بتواند موقعيت برتر خود را در دنياي سخت افزار حفظ كند. اينتل در حال حاضر حدود 82 هزار كارمند دارد.
اين شركت براي كاستن از ابعاد تراشه هاي خود و ساخت پردازشگرهاي قدرتمندتر چند هسته اي به دنبال ابداع ترانزيستورهاي كوچكتر است. سرمايه گذاري گسترده تر در بخش هاي آموزش و مراقبت هاي بهداشتي و درماني نيز از جمله ديگر برنامه هاي اينتل است.
مدير اينتل در اين مورد گفته است ما به دنبال خلق محصولاتي هستيم كه بتوانند ذهن انسان ها را بخوانند يا حداقل نيازهاي انسان ها را پيش بيني و برآورده كنند.
اينتل همچنين از سرمايه گذاري 5 ميليارد دلاري براي ساخت يك كارخانه تازه تراشه سازي در چاندلر آمريكا خبر داده است. تراشه هاي ساخت اين كارخانه در رايانه ها، گوشي هاي همراه و تبلت ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بهره برداري از اين كارخانه تا قبل از سال 2013 ممكن نخواهد بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها