عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پورغلامي: وضعيت نفت انگيزه بازيكنان اين تيم را دو برابر كرده است

پورغلامي: وضعيت نفت انگيزه بازيكنان اين تيم را دو برابر كرده است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:30 ق.ظ

پورغلامي: وضعيت نفت انگيزه بازيكنان اين تيم را دو برابر كرده است
 

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: وضعيت کنوني نفت آبادان باعث شده انگيزه بازيکنان اين تيم دو برابر شود.


  فرهاد پورغلامي در مورد ديدار روز جمعه با نفت آبادان اظهار داشت: بازي در آبادان براي هر تيمي دشوار است. نفت هواداران پرشوري دارد و با توجه به شرايطي که در اين تيم به وجود آمده انگيزه بازيکنانش دو برابر شده اما بازيکنان ملوان نيز در بهترين شرايط روحي و رواني قرار دارند و براي گرفتن امتياز به آبادان مي‌رويم.
وي ادامه داد: دو تيم از نظر امتيازي در جدول به هم بسيار نزديک هستند و بازي سختي خواهيم داشت. خوشبختانه براي اين مسابقه بازيکن محرومي نداريم ولي حسين ابراهيمي و مهران جعفري دو بازيکن مصدوم تيم ما هستند.

پورغلامي در مورد اينکه تيمش اکنون بالاتر از تيم کاسيميرو مربي پرتغالي در جدول ليگ است گفت: به اين مسايل توجهي نداريم. من و بازيکنان تلاش مي‌کنيم در نهايت رتبه ملوان يک رقمي باقي بماند و بازيکنان در اين زمينه نقش مهمي دارند تا همچنان روند رو به رشد خود را داشته باشيم.
سرمربي ملوان در مورد حاشيه‌هايي که بعد از ديدار با تراکتورسازي در هفته گذشته رخ داد و شکايت دو باشگاه از يکديگر گفت: براي هر دو تيم بازي تمام شده و بهتر است به ديدارهاي سخت اين هفته توجه داشته باشيم و تمرکزمان بر روي اين مسابقات باشد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها