عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پورغلامي: وضعيت نفت انگيزه بازيكنان اين تيم را دو برابر كرده است

چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:30 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: وضعيت کنوني نفت آبادان باعث شده انگيزه بازيکنان اين تيم دو برابر شود.

فرهاد پورغلامي در مورد ديدار روز جمعه با نفت آبادان اظهار داشت: بازي در آبادان براي هر تيمي دشوار است. نفت هواداران پرشوري دارد و با توجه به شرايطي که در اين تيم به وجود آمده انگيزه بازيکنانش دو برابر شده اما بازيکنان ملوان نيز در بهترين شرايط روحي و رواني قرار دارند و براي گرفتن امتياز به آبادان مي‌رويم.
وي ادامه داد: دو تيم از نظر امتيازي در جدول به هم بسيار نزديک هستند و بازي سختي خواهيم داشت. خوشبختانه براي اين مسابقه بازيکن محرومي نداريم ولي حسين ابراهيمي و مهران جعفري دو بازيکن مصدوم تيم ما هستند.

پورغلامي در مورد اينکه تيمش اکنون بالاتر از تيم کاسيميرو مربي پرتغالي در جدول ليگ است گفت: به اين مسايل توجهي نداريم. من و بازيکنان تلاش مي‌کنيم در نهايت رتبه ملوان يک رقمي باقي بماند و بازيکنان در اين زمينه نقش مهمي دارند تا همچنان روند رو به رشد خود را داشته باشيم.
سرمربي ملوان در مورد حاشيه‌هايي که بعد از ديدار با تراکتورسازي در هفته گذشته رخ داد و شکايت دو باشگاه از يکديگر گفت: براي هر دو تيم بازي تمام شده و بهتر است به ديدارهاي سخت اين هفته توجه داشته باشيم و تمرکزمان بر روي اين مسابقات باشد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها