عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ابراهيم‌زاده: مي‌خواهيم درخور صدرنشين بازي كنيم

ابراهيم‌زاده: مي‌خواهيم درخور صدرنشين بازي كنيم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:31 ق.ظ

ابراهيم‌زاده: مي‌خواهيم درخور صدرنشين بازي كنيم
 

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در ديدار با صباي قم مي‌خواهيم مسابقه‌اي درخور و شايسته تيم صدرنشين ليگ ارايه ‌کنيم.


  منصور ابراهيم‌زاده در مورد ديدار روز پنج‌شنبه برابر صباي قم تصريح کرد: در اين مسابقه بازيکن سه اخطاره‌ و مصدومي نداريم و همه بازيکنان آماده‌ هستند. حريف هم تيمي است که مديرعاملش را تغيير داده و کادر فني‌اش نيز انسجام خاصي پيدا کرده است. عبدالله ويسي مربي توانايي است اما ذوب آهن هم مي‌خواهد بازي در خور و شايسته صدرنشين ليگ ارايه کند و همچنان صدر جدول باقي بماند.
وي در مورد برتري شش بر صفر هفته گذشته برابر نفت آبادان اظهار داشت: برخي بازي‌ها استثنايي است اما نگاه ما اين است که همواره به سمت و سوي قهرماني برويم بدون اينکه در نظر بگيريم در خانه خودمان هستيم يا خانه حريف بايد با قدرت کارمان را ادامه دهيم.

سرمربي ذوب آهن در مورد زمين چمن نامناسب ورزشگاه يادگار امام قم که اعتراض بازيکنان صبا را هم در پي داشته گفت: همان طور که زمين براي آنها ناهموار است براي ما هم همين وضعيت وجود دارد. هر دو تيم هم روي زمين فوتبال بازي مي‌کنند و انشاالله شرايط به گونه‌اي باشد که بازي خوبي انجام شود.
ابراهيم‌زاده در مورد اينکه چقدر به پيروزي در قم اميدوار است گفت: هميشه اميدوار هستيم که بازي خوبي انجام دهيم و موفق از ميدان خارج شويم.
سرمربي ذوب آهن در مورد اينکه دوست دارد در اصفهان بازي دو تيم سپاهان و استقلال مساوي تمام شود يا نه گفت: ما فقط به بازي خودمان فکر مي‌کنيم و به آن ديدار توجهي نداريم. فقط دوست داريم خودمان برنده شويم.

ابراهيم‌زاده در مورد ويسي که خودش را گوارديولا ايراني مي‌داند، گفت: اين اسم را ويسي روي خودش نگذاشت. اين لقب را رسانه‌ها با توجه به تيپ و وضعيت ظاهري به او داده‌اند برازنده‌اش هم هست. او مربي توانايي است و مي‌تواند به مدارج بالاي مربيگري برسد. بازيکن خوبي بوده و مربي متفکر و علاقمند است و برايش آرزوي موفقيت دارم.
وي در مورد شناختش از ويسي خاطرنشان کرد: در سپاهان بازيکنم بود. او بازيکن با جسارت و قويي بوده و اکنون نيز به عنوان مربي همين شرايط را دارد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها