عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تامین بودجه بیشتر به توسعه پارس جنوبی کمک می کند

تامین بودجه بیشتر به توسعه پارس جنوبی کمک می کند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:46 ق.ظ

 
 

نماینده مردم قاینات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تامین و افزایش بودجه پارس جنوبی به اشتغال و توسعه این منطقه و کل کشور کمک چشمگیری می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، قربانی در جریان سفر اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیشرفت های کشور در حوزه صنعت نفت، افزود: منطقه ویژه پارس از راهبردی ترین نقاط جغرافیای صنعتی کشور است و سفر اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس با هدف آشنایی با مجموعه فعالیت ها صنعت نفت در این منطقه، انجام شد.

وی ادامه داد: حضور نمایندگان مجلس با توجه به مقام تصمیم گیری آنان، و آشنایی بهتر با این منطقه، تاثیر چشمگیری در اجرای طرح توسعه پارس جنوبی دارد.

قربانی تصریح کرد: به طور قطع باید از تامین و افزایش بودجه برای پارس جنوبی حمایت کرد چرا که این مهم موجب افزایش نرخ اشتغال و توسعه اقتصادی در کشور خواهد شد.

این عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی افزود: با آنچه ما در این سفر دیدیم دریافتیم که از نظر داخلی هیچگونه مشکلی در زمینه توسعه پارس جنوبی نیست؛ تمام مدیران و کارکنان در پارس جنوبی، به طور شبانه روز فعالیت می کنند.

قربانی یادآور شد: این امکان وجود دارد که به علت تحریم ها در برخی حوزه ها، با تامین برخی قطعات با مشکل رو به رو شویم؛ اما خوشبختانه صنعت نفت تمهیدات لازم را برای تامین این قطعات دیده است.

وی با اشاره به روند اجرای فازهای باقیمانده پارس جنوبی تصریح کرد: با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان مستقر در این منطقه، نسبت به راه اندازی و بهره برداری از این فازها در موعد مقرر بسیار امیدواریم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها