عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ضرورت تامین منابع مالی مورد نیاز صنعت نفت در بودجه سال آینده

ضرورت تامین منابع مالی مورد نیاز صنعت نفت در بودجه سال آینده
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:47 ق.ظ

 
 

سید پیروز موسوی، تعامل و همیاری مجلس شورای اسلامی با دولت خدمتگزار را برای اعتلای صنعت نفت کشور و کسب جایگاه برتر جهانی، ضروری خواند و افزود: تامین منابع مالی مورد نیاز صنعت نفت در بودجه سال آینده در تحقق اولویت های صنعت نفت اثرگذار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در نشست با اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حرکت عظیمی که در 25 خرداد سال جاری، با دستور رییس جمهور آغاز شد، صنعت نفت کشور را در آستانه تحول عظیمی قرار داد.

موسوی ادامه داد: طرح جامع توسعه پایدار منطقه و ساماندهی فعالیت های پشتیبانی و زیربنایی آن با مشارکت و همکاری شرکت های تابعه وزارت نفت مستقر در منطقه و ذی نفعان کلیدی از اولویت های سازمان منطقه ویژه پارس است که خوشبختانه با تعامل و همدلی ایجاد شده بین تمام مدیران، این مهم در حال انجام و تهیه است.

وی تصریح کرد: با هماهنگی های ایجاد شده، برنامه ریزی، اجرا و نظارت دقیقی بر برنامه های مهم صنعت نفت، گاز و پتروشیمی موجود در منطقه ویژه انجام شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در حوزه های پشتیبانی، رفاهی، آموزشی، بهداشت و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران نیز خوشبختانه هماهنگی و وحدت رویه خوبی ایجاد شده است.

موسوی تصریح کرد: سازمان منطقه ویژه پارس به نمایندگی از وزارت نفت، ساماندهی طرح جامع اراضی منطقه و اعمال حق حاکمیت بر آنها را انجام می دهد؛ این زمینه، همسویی و هماهنگی در تمامی فعالیت های سازمانی منطقه ویژه و پشتیبانی مستمر جهت ایجاد بستر مناسب و شتاب در اجرای طرح ها و پروژه های تولید و توسعه، ایحاد شده است.

اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی به همراه معاون وزیر نفت در امور حقوقی و مجلس، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس و مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در سفر یک روزه به عسلویه، از فازهای مختلف پالایشگاهی، مجتمع های پتروشیمی و مجتمع بندری پارس دیدن کردند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها