عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس از منطقه ویژه پارس دیدن می کنند

اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس از منطقه ویژه پارس دیدن می کنند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  09:48 ق.ظ

 
 

نمایندگان عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی، با هدف آشنایی با آخرین فعالیت های انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فردا (دوشنبه 2 بهمن) وارد پارس جنوبی می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، معاون وزیر نفت در امور مجلس، اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی را در سفر به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همراهی می کند.

حدود 40 نماینده مجلس شورای اسلامی فردا در بازدید از فازهای 17 و 18 پارس جنوبی با آخرین وضعیت این دو فاز مهم که با حضور توانمندان ایرانی در حال انجام است و عملیات اجرایی آن از نیمه گذشته، آشنا می شوند.

اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی همچنین در بازدید از فازهای 4 و 5 پارس جنوبی، با عملیات برداشت گاز از مخزن مشترک پارس جنوبی و فراورش، تولید و تزریق گاز به شبکه سراسری آشنا خواهند شد.

نمایندگان شهرهای مختلف کشور همچنین در سفر به منطقه ویژه پارس، از مجتمع بندری پارس و از دیگر قابلیت ها و مزیت های متعدد سرمایه گذاری در منطقه ویژه پارس دیدن می کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها