عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حميد درخشان: با دست پر از قزوين باز مي‌گرديم

حميد درخشان: با دست پر از قزوين باز مي‌گرديم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:10 ق.ظ

حميد درخشان: با دست پر از قزوين باز مي‌گرديم
 

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز اميدوار است تيم‌اش در بازي با پيکان قزوين به سه امتياز دست پيدا کند.


   حميد درخشان با بيان اين که در حال حاضر شرايط بدي نداريم، درباره وضعيت تيم شهرداري تبريز اظهار کرد: ما به آينده فکر مي‌کنيم و با تمرين و تلاش سعي مي‌کنيم در بازي برابر پيکان قزوين با دست پر از ميدان بيرون بياييم.

وي همچنين با بيان اين که شکست برابر صباي قم را فراموش کرده‌ايم، افزود: شرايط آن بازي مي‌توانست به گونه‌اي ديگر باشد، در آن بازي روي يک غافلگيري گل خورديم و شکست حق‌مان نبود.

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز شرايط همه بازيکنان تيم‌اش را مطلوب توصيف کرد و ادامه داد: به جز سعيد دقيقي که مصدوم است ساير بازيکنان وضعيت خوبي دارند و در شرايط ايده‌آل به سر مي‌برند.

درخشان درباره وضعيت حريف قرويني تيم‌اش درهفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال هم خاطرنشان کرد: پيکان تيم بسيار خوبي است و بازي با اين تيم در قزوين خيلي مشکل است. ما با اين تيم کاملا آشنا هستيم و به خواست خدا بازي خوبي برابر اين تيم ارائه مي‌دهيم.

حميد درخشان که در گردهمايي مربيان برتر ايران حضور نداشت، دليل غيبت اش را اينگونه توضيح داد: خيلي دوست داشتم در اين نشست حاضر باشم ولي متاسفانه دعوت نامه دير به دستم رسيد و پس از آن هم نتوانستم بليت هواپيما تهيه کنم. در مجموع برگزاري اين گونه دوره‌ها خيلي خوب است و لازم است هر دو يا سه ماه يکبار برگزار شوند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها