عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مرفاوي: نفت را مي بريم تا با خيال راحت به مصاف استقلال برويم

مرفاوي: نفت را مي بريم تا با خيال راحت به مصاف استقلال برويم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:10 ق.ظ


مرفاوي: نفت را مي بريم تا با خيال راحت به مصاف استقلال برويم
 

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس شرايط مس کرمان را براي بازي روز جمعه مطلوب ارزيابي کرد.


   صمد مرفاوي در رابطه با بازي مس کرمان با نفت تهران در هفته 24 ليگ برتر اظهار کرد: تيم ما تمرينات منظمي را پشت سرگذاشته و بايد نهايت تلاشمان را براي گرفتن سه امتياز بازي نفت تهران انجام دهيم.


سرمربي تيم فوتبال صنعت مس کرمان با تاکيد بر رسيدن تيمش به مرز آمادگي مطلوب عنوان کرد: پس از بازي با نفت، دو بازي حساس با رقيبان نزديک خود استقلال و تراکتورسازي داريم که متاسفانه هر دو بازي بطور متوالي در زمين حريفان برگزار مي شود و اين صحيح نيست اما ما هم با احترام به برنامه اعلام شده، تلاش مي کنيم تا با روحيه اي خوب و امتيازي نزديک به مصاف حريفان بعدي برويم.


وي تيم نفت را يکدست و داراي حرکت گروهي خوب ذکر کرد و گفت: تيم مس کرمان هم قابليت هاي بالاي خود را نشان داده و روز جمعه برنده اين بازي خواهد بود.


مرفاوي در اين رابطه ادامه داد: ما در بازي رفت هم که در زمين حريف انجام شد، تا دقايق پاياني برنده بازي بوديم و بازي خوبي هم ارائه کرديم و اين بار مي خواهيم برنده باشيم.


وي در ارتباط با مصاف هفته آينده با استقلال تهران گفت: واقعيت اين است که اين بازي حساس است، به اين دليل که دو تيم در جدول رده بندي با هم رقابت نزديکي دارند، همين!

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها