عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

ويسي: اميد تمام ايران را نااميد نمي‌كنم

چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:11 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: در ديدار با ذوب‌‌آهن تمام ايران طرفدار صبا هستند و من هم آنها را نااميد نخواهم کرد.

عبدالله ويسي در مورد ديدار فردا برابر ذوب آهن اصفهان گفت: در اين مسابقه تمام ايران طرفدار صبا هستند و حتي استقلال و سپاهان که بازي حساسي دارند بيشتر از اينکه حواسشان به بازي خودشان باشد به دنبال نتيجه ديدار ما با ذوب آهن هستند. همه تيم‌هاي ليگ مثل پرسپوليس هم دوست دارند ما برنده شويم و من آنها را نااميد نخواهم کرد.

وي اضافه کرد: تنها مشکل ما ناهمواري زمين ورزشگاه يادگار امام قم است. اگر زمين هموار بود قول مي‌دادم ذوب آهن را شکست دهيم اما به دليل اينکه زمين مناسب نيست فقط مي‌گويم اميدوارم در اين ديدار برنده شويم. ميانگين قدي تيم ما پايين است و نمي‌توانيم به بازي هوايي رو بياوريم يا به ضربات ايستگاهي دل ببنديم. بيشتر تاکتيک تيم ما بر روي زمين است و بازيکنان صبا فوتبال را روي زمين خوب بازي مي‌کنند.
سرمربي تيم صبا در مورد اينکه دوست دارد چه تيمي قهرمان ليگ شود گفت: در حال حاضر درست نيست بگويم طرفدار چه تيمي هستم و دوست دارم چه تيمي قهرمان شود. البته صبا شانسي براي قهرماني ندارد ولي ما در پايان فصل قطعا يکي از پنج تيم برتر خواهيم بود.

ويسي با اشاره به عملکرد خود در صبا عنوان کرد: در 10 مسابقه است که سرمربي صبا هستم و 4 مساوي، 4 برد و 2 باخت داشته‌ام، دو شکستي که واقعا خنده‌دار بود و شايد بتوان گفت روي اشتباهات داوري باختيم. من سه پيروزي خارج از خانه کسب کردم ولي هيچ روزنامه‌اي صبا را به عنوان تيم هفته يا من را به عنوان مربي هفته انتخاب نکرد. ملوان که تراکتورسازي را شکست داده تيم هفته مي‌شود و از پرسپوليس به دليل برد برابر شاهين تقدير مي‌شود اما به صبا و سرمربي آن توجهي نمي‌شود.

اين مربي ادامه داد: دليلش را نمي‌دانم ولي من و بازيکنانم انتظار داريم به ما توجه شود. ما يک تيم معمولي هستيم و در خارج از خانه طرفداري نداريم. ما مثل پرسپوليس، استقلال يا سپاهان نيستيم که در هر شهر طرفدار داشته باشيم بنابراين به خاطر برد بيرون از خانه انتظار توجه از سوي رسانه‌ها را داريم اما من و تيمم به عنوان مربي يا تيم هفته انتخاب نمي‌شويم و ظاهرا بردهاي صبا کشک است و توجهي به آن نمي‌شود.

ويسي در مورد شرايط تيم ذوب آهن اصفهان از نظر فني گفت: صبا در هيچ ديداري از روي تاکتيک اصلي تيم حريف گل نخورده است زيرا من به دقت تيم‌هاي حريف را آناليز مي‌کنم و مي‌دانم تاکتيک اصلي آنها چيست و بازيکنانم هم به خوبي اين موضوع را متوجه مي‌شوند و قدرت گيرايي بالايي دارند و به خوبي دستورات تاکتيکي را در زمين اجرا مي‌کنند. مثلا برابر پرسپوليس از کناره‌ها گل نخورديم، از شهرداري تبريز که با شوت گلزني مي‌‌کند گلي نخورديم يا سپاهان که از حرکت در عمق دفاع و توپ‌هاي هوايي گلزني مي‌کند گل نخورديم و فولاد هم که هميشه روي ضد حمله گلزني مي‌کند نتوانست با اين تاکتيک به ما گل بزند.

وي يادآور شد: تاکتيک اصلي ذوب آهن را هم مي‌دانم چيست و آن را ختثي کرده‌ايم. گل‌هايي که صبا دريافت مي‌کند روي تاکتيک اصلي حريفان نبوده است. برخي مربيان مي‌گويند تيم حريف از روي ضربه ايستگاهي يا پرتاب اوت گلزني کرد. اين حرف را قبول ندارم زيرا اوت و ضربه ايستگاهي هم جزيي از فوتبال است و مربي بايد بتواند راه‌هاي گلزني حريف را خنثي کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها