عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قلعه‌نويي: پاس و استقلال ندارد؛ فقط 3 امتياز را مي‌خواهيم

قلعه‌نويي: پاس و استقلال ندارد؛ فقط 3 امتياز را مي‌خواهيم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:11 ق.ظ

قلعه‌نويي: پاس و استقلال ندارد؛ فقط 3 امتياز را مي‌خواهيم
 

سرمربي سپاهان گفت: همان اندازه که بازي پاس براي ما مهم بود بازي استقلال نيز مهم است و دنبال 3 امتياز هستيم.


   امير قلعه نويي در مورد بازي فردا مقابل استقلال اظهار داشت: از حالا به بعد هر بازي براي ما حکم فينال را دارد و هيچ ديداري آسان نيست. به همان اندازه که بازي پاس براي ما مهم بود بازي استقلال نيز مهم است. بنابراين براي ما فرقي نمي‌کند حريف‌مان چه تيمي باشد.
وي تاکيد کرد: پاس، ذوب آهن، استقلال و بقيه تيم‌ها هيچ فرقي براي ما نمي‌کند. من نگاهم به اين بازي کاملا فني است و به مسائل ديگر کاري ندارم.

قلعه نويي درباره رويارويي با مظلومي و جو حاکم بر اصفهان در آستانه اين ديدار خاطرنشان کرد‌: در اصفهان هيچ جوي وجود ندارد و هر بحث حاشيه‌اي بوده تمام شده است. اين مسابقه با توجه به اينکه دو تيم در بالاي جدول هستند، حساس است. طبيعتا من و مظلومي با هم دوست هستيم و در ميدان مسابقه رقيب.
سرمربي سپاهان يادآور شد: بازي‌هاي اين دو تيم هميشه جذاب و حساس بوده و ما مي‌خواهم با ارائه يک بازي خوب 3 امتياز را کسب کنيم. پيروزي در اين ديدار ما را مدعي‌تر مي‌کند و به همين دليل به چيزي جز پيروزي فکر نمي‌کنيم. خوشبختانه همه بازيکنان غير از مهدي کريميان را نيز در اختيار داريم.

ديدار سپاهان و استقلال فردا ساعت 16:15 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار مي‌شود.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها