عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ياوري: با بازي خوب برابر سايپا به استقبال پرسپوليس خواهيم رفت

ياوري: با بازي خوب برابر سايپا به استقبال پرسپوليس خواهيم رفت
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:11 ق.ظ

در ديدار با سپاهان بازيکنان پاس اعتماد به نفس پيدا کردند

ياوري: با بازي خوب برابر سايپا به استقبال پرسپوليس خواهيم رفت
 

سرمربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: با انجام يک بازي خوب برابر سايپا خود را براي استقبال از پرسپوليس آماده مي‌کنيم.


 محمود ياوري در مورد ديدار روز جمعه برابر سايپا عنوان کرد: بازيکنان ما با بازي خوبي که برابر سپاهان انجام دادند اعتماد به نفس خود را پيدا کردند و اکنون در شرايط روحي و رواني مناسبي قرار دارند. برابر سپاهان خوب بازي کرديم اما همه مي‌گويند در فوتبال به بازي زيبا نمره و امتياز نمي‌دهند و به همين دليل در آن مسابقه ما نمره‌اي نگرفتيم.
وي در مورد اينکه چقدر به حفظ تيم پاس در ليگ برتر اميدوار است گفت: اگر به بقاي پاس در ليگ برتر اميدوار نبودم به اين تيم نمي‌آمدم و با کمک خداوند اين تيم را در ليگ برتر حفظ خواهيم کرد.

سرمربي پاس در مورد وضعيت سايپا گفت: نقاط ضعف و قوت اين تيم را آناليز کرده‌ايم و مي‌خواهيم با انجام يک بازي خوب برابر سايپا به استقبال ديدار با پرسپوليس برويم که در خانه خودمان بايد از اين تيم پذيرايي کنيم.
ياوري در مورد تقابل تاکتيکي با محمد مايلي‌ کهن اظهار داشت: همه مربيان براي من قابل احترام هستند. جامعه مربيان ايراني پاک و صادق هستند و نسبت به مايلي‌کهن ارادت دارم اما در نهايت اين بازيکنان هستند که در ميدان تفکرات ما مربيان را اجرا خواهند کرد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها