عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

ادغام وزارت بهداشت با وزارتخانه‌هاي ديگر شايعه است

ادغام وزارت بهداشت با وزارتخانه‌هاي ديگر شايعه است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:31 ق.ظ

وزير بهداشت در گفت‌و‌گو با ايسنا:
ادغام وزارت بهداشت با وزارتخانه‌هاي ديگر شايعه است
اختصاص10درصد تخت‌هاي بيمارستاني به تخت‌هاي روانپزشكي درحال پيگيريست

وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي با بيان اينكه اختصاص 10 درصد تخت‌هاي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي روانپزشكي را به شدت پيگيريم، درباره ادغام وزارت بهداشت با وزارتخانه‌هايي مانند وزارت خانه‌هاي رفاه و علوم، گفت: تمام اين مباحث شايعه است و ادغامي صورت نخواهد گرفت.

دكتر مرضيه وحيد دستجردي در گفت‌و‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان ايسنا، اظهار كرد: وزارت بهداشت يكبار ادغام شده است و بيشتر از اين ادغام نخواهد شد.

وي گفت: مطمئن باشيد وزارت بهداشت با وزارتخانه ديگري ادغام نخواهد شد، چرا كه اين وزارتخانه، يك وزارتخانه ادغامي است و ديگر ادغامي صورت نمي‌گيرد.

وزير بهداشت همچنين درباره مصوبه اختصاص 10 درصد تخت‌هاي عمومي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي سوختگي و روانپزشكي به ايسنا، گفت: اين موضوع در حال انجام است و ما به شدت اين موضوع را پيگير هستيم.

به گفته وي، با سفر به شهرستانهاي مختلف موضوع اختصاص 10 درصد تخت‌هاي عمومي بيمارستان‌ها به تخت‌هاي سوختگي و روانپزشكي را پيگيري مي‌كنيم‌.

وزير بهداشت در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا مبني بر اين كه مقرر شده بود در صورت كوتاهي بيمارستان‌ها، يك درجه از ارزشيابي اين بيمارستان‌ها در سال 90 كاسته شود، گفت: اگر كوتاهي صورت گرفته باشد، حتما در اين موارد از ارزشيابي بيمارستان‌ها در سال آتي كاسته خواهد شد.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها