عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جلالي: بايد پرسپوليس را در ضربات ايستگاهي كنترل كنيم

جلالي: بايد پرسپوليس را در ضربات ايستگاهي كنترل كنيم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:41 ق.ظ

جلالي: بايد پرسپوليس را در ضربات ايستگاهي كنترل كنيم
 

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بايد پرسپوليس را در هنگام ضربات ايستگاهي کنترل کنيم.


   مجيد جلالي در مورد ديدار روز جمعه مقابل پرسپوليس خاطرنشان کرد: شرايط خوبي داريم و در طول هفته تمرينات منظمي را پشت سر گذاشتيم. مصدومان ما هم توانسته اند در تمرين حضور پيدا کنند و آنها را با خود به تهران خواهيم آورد.
وي افزود: تنها مشکل ما براي اين بازي حضور سه بازيکن اصلي مان در تيم اميد است. آنها در طول اين هفته اصلا با ما تمرين نکرده اند و روز پنجشنبه در تهران به ما ملحق مي شوند. از آن بدتر اين است که آنها امروز بازي مي کنند و بايد جمعه هم به ميدان بروند و  نمي دانم چرا سازمان ليگ با تعويق اين مسابقه موافقت نکرد.

سرمربي فولاد خوزستان تصريح کرد: در هر صورت خود را براي ارائه يک بازي خوب و بزرگ  آماده کرده ايم. به پيروزي مقابل پرسپوليس خيلي اميدوار هستم چون انگيزه خوبي بين بازيکنان وجود دارد. هدفمان اين است که خود را از 6 تيم دوم جدول به 6 تيم اول جدول برسانيم.
جلالي در مورد شرايط پرسپوليس عنوان کرد: اين تيم مقابل شاهين دونده و پر تلاش ظاهر شد. ما بايد اين تيم را در ضربات ايستگاهي کنترل کنيم و اين خيلي مهم است. اين شاخصه بازي پرسپوليس است.

وي در پايان در مورد اينکه گفته مي شود براي قبول هدايت تيم اميد شرايط سختي را پيش روي فدراسيون گذاشته بود، گفت: اصلا مذاکره اي با فدراسيون نداشتم که بخواهم شرايط بگذارم. تمام صحبت من با کفاشيان حدود دو دقيقه بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها