عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حمله قذافي از دريا و با كشتي نظامي به مردم بنغازي

حمله قذافي از دريا و با كشتي نظامي به مردم بنغازي
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:50 ق.ظ

89/12/04 - 10:05
شماره:8912040199
پس از حملات هوايي صورت گرفت؛
حمله قذافي از دريا و با كشتي نظامي به مردم بنغازي

خبرگزاري فارس: يك شبكه خبري اعلام كرد كه رژيم قذافي در ليبي كه در روزهاي گذشته با كمك نيروي هوايي به مردم حمله كرد، روز گذشته ناوهاي خود را هم به كمك گرفت و به مردم شهر بندري بنغازي حمله كرد.

به گزارش فارس، شبكه تلويزيوني الحره، در خبري اعلام كرد كه دو كشتي نظامي نيروي دريايي ارتش ليبي شهر بنغازي را هدف حملات خود قرار دادند.

پايگاه خبري مصري الوفد به نقل از اين شبكه گزارش كرد كه «در ادامه اتفاقات خونين ليبي، شبكه الحريه اعلام كرد كه دو كشتي نظامي شهر بنغازي ليبي را گلوله‌باران كردند تا بدين ترتيب قذافي همه انواع سلاح‌هاي نظامي خود را عليه مردم اين كشور به كار گرفته باشد».

الوفد افزود: قذافي در روزهاي گذشته جنگنده‌ها و نيروي توپخانه خود را عليه مردم به كار گرفته بود و امروز نيروي دريايي خود را در جنگي تمام عيار عليه معترضان و تظاهرات‌كنندگان ليبيايي و هموطنان خود به‌كار گرفته است.

سيف الاسلام قذافي فرزند قذافي دو روز گذشته در يك سخنراني تهديدكننده خطاب به مردم ليبي گفت كه پدرش و نظام ليبي تا آخرين گلوله با مردم مقابله خواهد كرد و اكنون اين سخنان در حال اجرا شدن است.

قذافي نيز شب گذشته در سخنراني كه از تلويزيون اين كشور پخش شد، با «موش و سوسك» و مزدور ناميدن مردم خود اعلام كرد كه قصد ندارد قدرت و ليبي را ترك كند و در اين كشور باقي خواهد ماند.

رژيم ليبي طي چند روز گذشته با سركوب گسترده معترضان اين كشور، صدها نفر را به خاك و خون كشيده است و بر اساس آخرين آمار بيش از 800 نفر در سركوب‌ روزهاي گذشته كشته شدند.

قذافي در ادامه گفت كه وي رئيس‌جمهور نيست و سمتي در ليبي ندارد كه بخواهد استعفا دهد. وي گفت: من تا ابد رئيس انقلابي ليبي هستم و خاك ليبي را هرگز ترك نخواهم كرد.

انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286941
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها