عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

فال روزانه - فال امروز شما چهارشنبه 4 اسفند 89

فال روزانه - فال امروز شما چهارشنبه 4 اسفند 89
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:58 ق.ظ

فالها فقط جنبه سرگرمی دارد امیدواریم شما هم به همین دید به آن نگاه کنید

فال روز متولدین فروردین:
در حالیكه شما از فكر كردن به خاطرات گذشته دست كشیده‌اید،
باز هم احساس بیهودگی می‌كنید. ولی اگر بخواهید به خود تكانی بدهید، یادآوری فكر و خیالات قدیمی پالایش كننده خواهد بود. به سرعت آسیب‌های احساسی قدیمی خود و همچنین دید منفی باقیمانده در وجودتان را بهبود ببخشید. خوشبختانه یك تجربه شگفت‌انگیز در زمان حال می‌تواند به جدا شدن شما از گذشته‌تان كمك كند،بنابراین شما می‌توانید از عشق و محبتی كه دور و برتان هست لذت ببرید.
حافظ :
چه شود گر من و تو چند قدح باده خوريم   باده از خون رزان است نه از خون شماست
اين چه عيب است کز آن عيب خلل خواهد بود   ور بود نيز چه شد مردم بی‌عيب کجاست
تعبیر:همه ی سیاهی ها و تباهی ها از بین خواهد رفت. از دوستان ریاکار در رنج و عذاب به سر می بری اما با صداقت و صفای دل و ایمان، زندگی خوبی خواهی داشتفال روز متولدین اردیبهشت:
اگر شما زیاد به جزئیات توجه نكنید، اعتماد بیش از اندازه‌تان به دیگران می‌تواند شما را به اشتباه بیندازد. اگرچه شما احساس می‌كنید كه فرد پولداری هستید، عاقلانه است كه در برابر وسوسه پول خرج كردن مقاومت كنید. همچنین فکری شما را وسوسه می‌كند تصمیم اشتباهی گرفته و چیزی را بخرید كه واقعاً بدان نیاز ندارید. چند روزی صبر كنید و بعد دوباره اختیارات خود را ارزش‌گذاری كنید.
حافظ:
ماييم و آستانه عشق و سر نياز   تا خواب خوش که را برد اندر کنار دوست
دشمن به قصد حافظ اگر دم زند چه باک        منت خدای را که نيم شرمسار دوست
تعبیر:زندگی بر وفق مراد و آرزویت می چرخد. خبر های خوشی را خواهی شنید که زندگی تو را دگرگون می کند. از طعنه ی دشمن بیمی به دل راه نده.


فال روز متولدین خرداد:  
شما میکوشید تا با دادن یک مرخصی به همسر او را به آرامش و استراحت دعوت کنید اما او نمیپذیرد زیرا به نظر میرسد او آینده ها را دیده و از این بابت احساس مسئولیت بیشتری میکند.

حافظ :
يا رب آن زاهد خودبين که بجز عيب نديد        دود آهيش در آيينه ادراک انداز
چون گل از نکهت او جامه قبا کن حافظ   وين قبا در ره آن قامت چالاک انداز
 تعبیر:از لحظه های عمر بهره ی کافی بگیر و زندگی را در طلب آرزوهای دور و دراز به هدر نده. به آنچه داری قانع باش و از زندگی لذت ببر. خانواده ی خوبی داری. رنج و زحمت دنیا را بیهوده برای خود به وجود نیاور

 
فال روز متولدین تیر:
دیگران هر چه می خواهد بگویند بگذارتا بگویند تقدیر تو این است که در آرامش و سکوت بکار خود ادامه دهی مطمئن باش به هدف خود خواهی رسی و سرانجم موفق خواهی شد.

حافظ:
شبان وادی ايمن گهی رسد به مراد   که چند سال به جان خدمت شعيب کند
ز ديده خون بچکاند فسانه حافظ     چو ياد وقت زمان شباب و شيب کند
تعبیر:تا زمانی که اراده ی خود را محکم نکنی به مقصود نخواهی رسید. امید به خداوند تو را یاری خواهد کرد. شک و تردید را از دل خود بیرون کن. هرچه پیش آید خیر تو در آن است

 
فال روز متولدین مرداد:
 
در تعطیلات آخر هفته یک رابطه صمیمی به توجه زیادی نیاز دارد به خصوص اگر از حالا به بعد متوجه آن شوید شاید نتیجه بگیرید که یک رابطه دوستی زمانش به سر رسیده است و اکنون زمان جدایی است یا شاید متوجه شوید که کسی برایتان بسیار مهم تر شده و زمان آن رسیده که کاری در رابطه با آن انجام دهید.

حافظ :
از وجودم قدری نام و نشان هست که هست   ور نه از ضعف در آن جا اثری نيست که نيست
غير از اين نکته که حافظ ز تو ناخشنود است         در سراپای وجودت هنری نيست که نيست
 تعبیر:رنج و مصیبتی که گرفتار آنی، نتیجه ی اعمال خودت است و پشیمانی سودی ندارد. با امید به آینده کارها برای تو آسان خواهد شد. به تجربه ها و عقل خود اتکا داشته باش و به تواناییهای خود اعتماد کنفال روز متولدین شهریور:

مراقب هر حرفی که میزنی باش شاید در نظر هر حرف ساده ای بی خاصیت و بی معنا باشد اما ممکن است همچین حرفهایی به ظاهر بی ارزش در جاهایی اسیب رسان باشد.
حافظ:

حباب را چو فتد باد نخوت اندر سر          کلاه داريش اندر سر شراب رود
حجاب راه تويی حافظ از ميان برخيز   خوشا کسی که در اين راه بی‌حجاب رود
تعبیر:عاقبت اندیش باش. به پیروزی های زودگذر اکتفا نکن. قدری به توانایی های خود فکر کن. به اندازه ی تاب و توان خود مسئولیت پذیر باش. غرور و نخوت بدترین دشمن تو است.فال روز متولدین مهر:
 
یک کمک مالی از راه میرسد که تو سخت بدان احتیاج داشتی دوستی میرسد که مدتها بود انتظارش را میکشیدی امیدست که با ورود به مرحله ی جدید دوران خوب و شکوفایی را در زندگی تجربه کنی.

حافظ :
حافظ ز ديده دانه اشکی همی‌فشان   باشد که مرغ وصل کند قصد دام ما
دريای اخضر فلک و کشتی هلال      هستند غرق نعمت حاجی قوام ما
تعبیر:به زودی به آرزوی خود خواهی رسید. عشق و محبت و دوستی با مردم را فراموش نکن. با عشق و محبت می توانی سختی ها را از بین ببری و بر مشکلات چیره شوی. غم ایام را هیچ بدان زیرا همیشگی و پایدار نیست.


فال روز متولدین آبان:
نباید اجازه داد که یآس و نومیدی بر تو مسلط شود زیرا در اینصورت توان تو را تضعیف خواهد کرد در لابلای همه نومیدی ها امیدی هست که چون کورسویی خود را نشان می دهد و هر روز پررنگ تر می شود.
حافظ:
حديث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو   که کس نگشود و نگشايد به حکمت اين معما را
غزل گفتی و در سفتی بيا و خوش بخوان حافظ             که بر نظم تو افشاند فلک عقد ثريا را
تعبیر:در زندگی با خیال راحت و آسوده زندگی کن و به آنچه داری راضی و خشنود باش و حریص نباش زیرا حرص و آز سرانجام رسوایی و بدنامی به بار می آورد. با پیران و بزرگان مشورت کن و از تجربه های آنان استفاده کن

 
فال روز متولدین آذر:
موانعی بر سر کار و حرفه شما وجود دارد پیشرفتتان کندتر شده است اما می توانید مطمئن باشید چیزی را که به دست می آورید با ارزش است تنها عقلتان را به کار اندازید و توقع نداشته باشید به سرعت نتیجه بگیرید.
حافظ:
نشان موی ميانش که دل در او بستم   ز من مپرس که خود در ميان نمی‌بينم
من و سفينه حافظ که جز در اين دريا          بضاعت سخن درفشان نمی‌بينم
تعبیر:بهتر است در کاری که در پیش گرفته ای تجدید نظر کنی و با تأمل و تعمق بیشتر به آن بپردازی تا بتوانی به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنی. بیهوده به خاطر کاری که حاصلی ندارد، خود را به دردسر مینداز.


فال روز متولدین دی: 
امروز از سخاوتمندی شخص مورد علاقه تان بسیار شگفت زده شده و از اینکه نیازهای شما را قبل از خودش برآورده ساخته بسیار شاد خواهید شدو منتظر راهی هستید که خیلی زود جبران کنید اگر در حال حاضر شیری تنها هستید تا آنجا که می توانید با دیگران معاشرت کنید چرا که نمی دانید ممکن است در این معاشرت ها چه کسی را ملاقات کنید ممکن است این شخص نیمه دیگر روحتان نباشد ولی دوستی بی نظیر خواهد بود.

 حافظ:
هميشه پيشه من عاشقی و رندی بود   دگر بکوشم و مشغول کار خود باشم
بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ   وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم
تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. نه در روز های بد نا امید و مأیوس باش، نه در روزهای خوشی مغرور و خودبین. اگر امروز دچار شکست شدی، فردا با سعی و تلاش به مقصود خود می رسی. زندگی ارزش آن را ندارد به خاطر آن خانواده و دوستان خود را مورد آزار قرار دهی.


فال روز متولدین بهمن:

 اگر امروز از سرعت خود کم کنید ایده خیلی خوبی خواهد بود چون این ایام خیلی مشکل و پردردسر هستند این فرصت را بگیرید که به عقب بنشینید و درباره آنچه در زندگی تان در حال وقوع است تعمق کنید و از تجربیات خود درس بگیرید مهمتر از همه شما در ضمن یاد گرفته اید که عشق همه چیز را تسخیر می کند و این با ارزش ترین درس است.

 حافظ:
هر چند بردی آبم روی از درت نتابم   جور از حبيب خوشتر کز مدعی رعايت
عشقت رسد به فرياد ار خود به سان حافظ       قرآن ز بر بخوانی در چارده روايت
تعبیر:در زندگی آنچنان که شایسته تو است به مقامی نرسیده ای و از بی چشم و رویی ناکسان در عذابی. هدف و مقصود از تو دور نیست به شرط آنکه صداقت و درستی را رها نکنی و به لطف خداوند و هنر و علم خود ایمان داشته باشی. سرگردانی و هراس و نا امیدی را از خود دور بگردان که در غیر اینصورت به بن بست خواهی رسید.فال روز متولدین اسفنذ:
امروز برای تان ساده است که نیمه پرلیوان را ببینیدوبسیار برایتان مفیداست محبوبیت شما بسیار زیاد است احساس عالی دارید و چیزهای زیادی دارید که می توانید شکرگزار آنها باشید در هر لحظه ممکن است دوست بسیار نزدیک و یا همسایه ای راهی جدید را در مسیر زندگی شما قرار دهد که بسیار برای تان لذت بخش باشد و احتمالاً آن قدر خبر جالبی است که به خاطر آن می خواهید جشنی بگیرید.

 حافظ:
دل و دينم دل و دينم ببرده‌ست   بر و دوشش بر و دوشش بر و دوش
دوای تو دوای توست حافظ        لب نوشش لب نوشش لب نوش
تعبیر:آرام و قرار داشته باش. در راه عشق صبور و شکیبا باش و نا امیدی را از خود دور کن. به زودی به مقصود و آرزوی خود می رسی.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها