عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سفر نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به نيويورك

سفر نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به نيويورك
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:59 ق.ظ

89/12/04 - 10:53
شماره:8912040412
سفر نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به نيويورك

خبرگزاري فارس: آجرلو و آليا نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به منظور شركت در اجلاس اتحاديه بين‌المجالس وارد نيويورك شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، «فاطمه آجرلو» و «فاطمه آليا» دو تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بعدازظهر ديروز (سه‌شنبه) به وقت محلي براي شركت در اجلاس اتحاديه بين‌المجالس وارد نيويورك شدند و مورد استقبال محمد خزاعي سفير و نماينده دائم كشورمان در سازمان ملل متحد قرار گرفتند.
در نشست اتحاديه بين‌المجالس در نيويورك، نمايندگان كشورهاي مختلف اقدامات و فعاليت‌هاي صورت گرفته در پارلمان‌هاي كشورشان در زمينه ارتقاي وضعيت زنان، دستيابي آنها به آموزش، فناوري و تكنولوژي و اشتغالزايي مناسب جهت زنان را تشريح خواهند كرد.

همزمان با نشست اتحاديه بين‌المجالس، پنجاه و پنجمين اجلاس كميسيون مقام زن وابسته به شوراي اقتصادي، اجتماعي سازمان ملل متحد (اكوسوك) نيز شروع به كار مي‌كند و موضوعات مربوط به زنان از جمله موانع و مشكلات آنها در امر آموزش، علوم و فناوري را مورد بررسي قرار مي‌دهد.
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي همچنين در مراسم آغاز فعاليت رسمي نهاد زنان سازمان ملل متحد (UN WOMAN) شركت خواهند كرد.
خانم باشلت رئيس جمهور سابق شيلي اخيراً از سوي بان كي مون دبيركل سازمان ملل متحد به عنوان معاون دبيركل و رئيس نهاد زنان اين سازمان تعيين شده است.
انتهاي پيام/ش

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها