عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سناريوي تكراري كشته‌سازي منافقين و پيشنهاد جنايت‌كارانه سايت صهيونيستي

سناريوي تكراري كشته‌سازي منافقين و پيشنهاد جنايت‌كارانه سايت صهيونيستي
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:02 ق.ظ

89/12/03 - 14:13
شماره:8912030928
سناريوي تكراري كشته‌سازي منافقين و پيشنهاد جنايت‌كارانه سايت صهيونيستي

خبرگزاري فارس: شهادت دو دانشجوي بسيجي، بيش از آنكه مظلوميت مدافعان انقلاب را نمايان كند، پرد‌ه‌ ديگري از سناريوي كشته‌سازي تكراري منافقين است كه توسط سايت صهيونيستي حامي جريان فتنه و پيشنهادات جنايت‌كارانه اين سايت حمايت مي‌شود.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، شهادت بسيجي شهيد، «صانع ژاله» و شهيد «محمد مختاري» بيش از آنكه مظلوميت مدافعان نظام و انقلاب را به نمايش بگذارد، از سويي آثار نفاق‌آلود سران فتنه را به خوبي نمايان ساخت و از سويي ديگر، اتحاد اهداف، ايدئولوژي و آرمان‌‌هاي مشترك، اما واهي سران فتنه و منافقين را نمايان ساخت.
شايد لازم باشد پيش از آنكه در مورد ماهيت مشترك نفاق و خيانت منافقين و سران فتنه سخن به ميان بياوريم، به قديم‌ترها برگرديم. به دوران دفاع مقدس و بيان يكي از ده‌ها خيانت منافقين در طول اين دوران كه در كتاب «دا» به آن اشاره شده است.
در بخش‌هايي از اين كتاب ارزشمند دوران دفاع مقدس در خصوص يكي از شيوه‌‌هاي كثيف منافقين، يعني جنازه دزدي، اين‏گونه آمده است: . . . وقتي شخصي به راوي اعتراض مي‌كند كه: «در قبرستان جنت‌آباد كه امنيت ندارد، چه كار مي‌كنيد و شهدا محافظ مي‌خواهند چه كار!» مي‌گويد: «اين‌ها محافظت مي‌خوان. شب‌ها وقتي سگ‌ها حمله‎ور مي‌شن، شما كجايي ببيني اينجا چه خبر مي‌شه؟ ديشب ما كلي حواسمون بوده باز امروز مي‌بينيم سگ‌ها زمين جنت‌آباد رو كندن. تازه سازمان مجاهدين هم از يك طرف. مردم جنازه بردن بيمارستان طالقاني، وقتي رفتند پس بگيرند بيمارستان نداده. گفتند: نامه بياريد! معلوم شده نيروهاي سازمان مجاهدين، جنازه‌ها رو گرفتن بردن تو شهرهاي ديگه به اسم شهداي سازمان مجاهدين تبليغ كردن و جنازه رو خاك كردن. اگه حمله‌اي بشه، چه از طرف سگ‌ها و چه از طرف منافقين و مجاهدين از اين چند تا پيرزن و پيرمرد توي جنت آباد چه كاري برمياد؟».
بستگان مردي كه شهيد شده و جنازه‌اش را بيمارستان تحويل نمي‌داده، با راوي به بيمارستان مي‌روند؛ «گفتم: آمدم دنبال شهيد اين خانواده. مثل اينكه بهشون گفتين هركس تحويل داده، خودش بياد بگيره! گفت: آره. گفتم: اين قانون جديده؟ گفت: قانون نيست، منتهي بهمون سپردن تا مطمئن نشديم شهيد مال چه خانواده‌ايه تحويل نديم، چون يه عده به اسم كس و كار شهيد اومدن جنازه رو تحويل گرفتن و در واقع دزديدن و بردن! بعداً معلوم شد عضو سازمان مجاهدين‌اند كه شهدا را به اسم گروه خودشون توي شهرها تشييع مي‌كنن تا تبليغاتي براشون باشه».
و امروز به نوعي مشابه همان دوران است. اينكه منافقين و فتنه سبز در پيوندي ايدئولوژيك، علاوه بر فتنه آفريني و نفاق، گستاخانه اقدام به شهيد دزدي مي‌كنند و شهيد بسيجي، صانع ژاله و محمد مختاري را به نام خودشان ثبت و ضبط مي‌كنند.
تحركاتي كه در سايت‌هاي زنجيره‌اي منافقين، «بالاترين» و سايت‌‌هاي فتنه‌گران سبز اتفاق افتاده است، دقيقاً در يك راستا و از يك آبشخور تغذيه مي‌شود و ماجراي جنازه دزدي دوران دفاع مقدس كه در آن دوران منافقين متولي‌اش بودند،‌ امروز به عرصه اتحاد منافقين و فتنه سبز براي دزدي اعتبار يك شهيد تبديل شده تا هزينه‌‌هاي بعدي فرقه رو به موت فتنه سبز، فراهم شود و ايضاً منافقين نيز تابوت خالي‌شان را با جنازه‌اي خيالي حمل كنند.
شهادت اين دانشجوي بسيجي در حالي است كه از روزهاي قبل از تجمع غيرقانوني 25 بهمن در تهران، اخباري مبني بر حضور تيم‌هاي منافقين براي تكرار پروژه كشته‌سازي مشابه ماجراي ندا آقاسلطان و انتساب آن به نيروهاي نظامي منتشر شده بود.
همچنين گروهك منافقين نيز در اطلاعيه‌اي با امضاي مريم رجوي از فراخوان غيرقانوني راهپيمايي حمايت كرده بود. اما در مورد فتنه 25 بهمن، شواهد و دلايل قابل تأملي نيز در مورد توصيه به حمله و ضرب و شتم نيروهاي مردمي و كشته‌سازي از نيروهاي فتنه سبز به بهانه ساختن پيراهن عثمان وجود دارد.
در همين مورد در سايت صهيونيستي بالاترين كه يكي از سايت‌هاي طرفدار اوج گرفتن اغتشاشات است و تلاش مي‌كند با ايجاد هيجان كاذب در ميان اندك طرفداران فتنه سبز، بر آتش فتنه و خون‌ريزي بيفزايد،‌ تئوري‌هاي قابل توجهي در مورد برخورد با نيروهاي مردمي و بسيجي آمده و اين‏گونه ذكر شده است: «دوستان عزيز، دقت كنيد! لازم نيست خيلي وقت صرف كنيد. فقط جفت قلم پا و دستشون رو بشكنيد! اين‏طوري واسه 4-5 ماه حتي اگر هم بخوان، نميتونن كاري كنن! اما يادتون نره "جفت پا " و "جفت دست " . . . دست رو از ساعد بشكنيد كه كاملاً آويزون بشه، پا رو هم از "ساق ". كافي است 2 نفر نگه‌ دارن، يك نفر با ميله آهني/چوبي بزنه، يا با لگد، اگر دلش رو داريد. با يه ضرب تموم ميشه. بعدشم مثل . . . ولش كنيد همون جا تا رفقاش بيان جمعش كنن! اين‎طوري حداقل 2-3 نفر از نيروهاشون مشغولش ميشن، در صورتي كه اگر بكشيد، كسي واسه مرده وقت نمي‎ذاره . . . نتيجه " 2 دست و 2 پاشون رو بشكنيد! "، موفق باشيد!
در قسمت ديگري از مطالب مدعيان راهپيمايي سكوت و همراه با آرامش آورده شده:
من فكر مي‌كنم بهترين كار اين هستش كه بسيجي‌ها و سپاهي‌هايي را كه در محله‌تان زندگي مي‌كنند، در تاريكي شب و در جايي خلوت گير آورده و . . .؛ 3 به نظر من اين روش بسيار مؤثرتر از اين نمونه‌هاي اندك در تظاهرات‌هاست؛ بايد اينها در محل زندگيشان امنيت نداشته باشند و مجبور به ريزش شوند!
شايد براي روشن شدن ماجرا همين مقدار هم به خوبي نشان دهد كه حمله‌كنندگان به مردم و نيروهاي بسيجي به خوبي شناسايي شوند و همه بدانند كه پروژه كشته‌سازي منافقين و سران فتنه سبز ديگر پروژه‌اي سوخته است.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها