عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نگراني دانمارك از افزايش مصرف حشيش در مدارس

چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:10 ق.ظ

89/12/04 - 10:10
شماره:8912030547

خبرگزاري فارس: مصرف مواد مخدر، مخصوصا حشيش به مدارس دانمارك كشيده شده است و كارشناسان ذي ربط در اين خصوص به والدين و معلمان هشدار داده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل ازروزنامه دانماركي "كپنهاگ پستن "، مصرف حشيش به مدارس دانماركي كشيده شده و در اين ميان دانش آموزاني وجود دارند كه در روز چند بار مصرف اين ماده مهلك و اعتياد آور را تجربه مي كنند.

برخي از اين دانش آموازن شناسايي شده و تحت درمان قرار گرفته اند، اما هنوز دانش آموزاني هستند كه به دور از چشمان مسئولين مدرسه و والدين خود به دام مواد مخدر افتاده اند.

لازم به ذكر است كه علاوه بر مواد مخدر، مصرف مشروبات الكلي نيز در بين نوجوانان و دانش آموازن دانماركي بسيار بالاست و اين كشور در اين خصوص ركورددار ديگر كشورهاي غربي است .

كارشناسان بارها هشدار داده اند كه مدارس و والدين بايد در راستاي كنترل مصرف مواد مخدر و مشروب در ميان دانش آموازن و ممانعت از ادامه اين روند اقدامي هماهنگ و اساسي صورت دهند اما تا كنون روش و راهكاري در اين خصوص ترسيم نشده است .

انتهاي پيام/

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها