عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرفدارانم فردا با نشان سبز تظاهرات كنند

طرفدارانم فردا با نشان سبز تظاهرات كنند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:11 ق.ظ

به نقل از شبكه خبري الجزيره، "معمر قذافي " در سخنراني طولاني كه اكثر شبكه‌هاي خبري به طور مستقيم آن را پخش كردند، گفت كه تظاهرات‌كنندگان دسته‌اي موش، معتاد و مزدور هستند و از طرفداران خود خواست كه فردا با نشان سبز به تظاهرات بپردازند.

وي در اين سخنراني گفت كه تاكنون از زور استفاده نكرده است و گفت كه تا آخرين قطره خون خود مبارزه خواهد كرد.

رژيم ليبي طي چند روز گذشته با سركوب گسترده معترضان اين كشور، صدها نفر را به خاك و خون كشيده است و بر اساس آخرين آمار بيش از 800 نفر در سركوب‌ روزهاي گذشته كشته شدند.

ديكتاتور ليبي گفت كه تظاهرات‌كنندگان يك دسته مزدور و جوانان معتاد هستند و رسانه‌هاي گروهي مي‌خواهند چهره ليبي را بد نشان دهند.

وي در ادامه گفت كه من يك رئيس نبوده و سمتي در ليبي ندارم كه بخواهم استعفا دهم. من تا ابد رئيس انقلابي ليبي هستم و خاك ليبي را هرگز ترك نخواهم كرد.

ديكتاتور ليبي گفت: از همه طرفداران خود از زن و مرد مي‌خواهم تا به خيابان‌ها بيايند و مزدوران را پس زده و آنها را از لانه‌هايشان بيرون بكشند.

قذافي در حالي سخنراني مي‌كند كه شاهدان عيني گزارش مي‌دهند كه هر جنبنده‌اي با كوچكترين تحرك در شهر طرابلس به شدت از سوي نيروهاي امنيتي سركوب و به رگبار بسته مي‌شود.

اتحاديه عرب براي بررسي اوضاع ليبي فردا تشكيل جلسه فوق العاده خواهد داد. وزارت خارجه قطر نيز سكوت مجامع بين المللي را در برابر كشتار مردم ليبي به دست رژيم قذافي محكوم كرد.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها