عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مشكل رواديد زائران حج عمره برطرف شد

چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:18 ق.ظ

89/12/04 - 09:32
شماره:8912040138
مديرعامل هما در گفت‌و‌گو با فارس:

خبرگزاري فارس: مديرعامل ايران‌اير گفت: در صدور ويزاهاي زائران حج عمره امسال موانعي به وجود آمد كه موجب تأخير در اعزام زائران شد اما اين مشكلات به تدريج در حال برطرف شدن است.

فرهاد پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا» ضمن اعلام اين خبر، اظهار داشت: مقرر شده بود اعزام زائران حج عمره امسال از 23 بهمن‌ماه سال جاري آغاز شود اما ظاهراً ويزاهاي حجاج دير آماده شد.
وي ادامه داد: اعزم زائران حج عمره به بيت‌الله‌الحرام ار روز دوشنبه هفته جاري آغاز شده است كه در اولين پرواز، حجاج شهر مشهد به خانه خدا اعزام شدند.
مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اينكه احتمالاً از 14 اسفند ماه فرودگاه مدينه بر روي ايرلاين‌هاي ايراني باز مي‌شود، تصريح كرد: ‌پروازهاي حج عمره از فرودگاه‌هاي تهران، اصفهان، مشهد، شيراز، گرگان و اردبيل انجام مي‌شود.
پرورش خاطرنشان كرد: در پرواز‌هاي حج عمره امسال 330 هزار نفر زائر طي اين پروازها به مكه مكرمه اعزام مي‌شوند.
به گزارش فارس طبق آخرين برنامه مقرر شده بود از 23 بهمن‌ماه سال جاري فرودگاه جده بر روي هواپيماهاي ايراني و براي پرواز حج عمره باز شود.
انتهاي پيام/ر

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها