عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مجمع عمومي عادي بانك اقتصاد نوين معمولاً اواخر تيرماه هر سال برگزار مي‌شود

چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:27 ق.ظ

89/12/04 - 10:47
شماره:8912040166

خبرگزاري فارس: بانك اقتصاد نوين در واكنش به خبر «برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه بانك اقتصاد نوين در تاريخ 10 اسفندماه سال جاري» اعلام كرد: مجمع عمومي عادي اين بانك معمولاً اواخر تيرماه هر سال برگزار مي‌شود.

به گزارش فارس، در توضيحات بانك اقتصاد نوين آمده است: سال مالي بانك اقتصاد نوين در آخر اسفندماه هر سال به پايان مي‌رسد كه متعاقب آن و معمولا اواخر تيرماه سال بعد با انتشار دعوتنامه در روزنامه‌هاي كثيرالانتشار اطلاعات و دنياي اقتصاد مجمع عمومي عادي ساليانه بانك برگزار و نسبت به تصميم گيري در خصوص دستور جلسه مجمع از جمله تقسيم سود اقدام مي‌نمايد. مبلغ 503 ريال اعلام شده در خبرمذكور نيز صرفا پيش‌بيني سود بانك اقتصاد نوين براي هر سهم با سرمايه 5 هزار و 500 ميلارد ريال مي‌باشد.
يادآور مي‌شود، مجمعي كه ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه آينده (1389.12.10) در محل هتل سيمرغ تهران به نشاني خيابان وليعصر، بالاتر از خيابان شهيد بهشتي، پلاك 2069 برگزار خواهد شد مربوط به شركت سرمايه گذاري اقتصاد نوين از شركت‌هاي وابسته به بانك اقتصاد نوين است. سرمايه ثبت شده اين شركت در تاريخ 1389.11.25 مبلغ 30 ميليارد تومان و سود هر سهم شركت با سرمايه 20 ميليارد تومان مبلغ 342 ريال است كه طبعا با سرمايه جديد كمتر خواهد بود.
انتهاي پيام/ص

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها