عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مروري بر بازي هاي هفته هجدهم ليگ دسته اول

مروري بر بازي هاي هفته هجدهم ليگ دسته اول
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:46 ق.ظ


مروري بر بازي هاي هفته هجدهم ليگ دسته اول
 

هفته هجدهم ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران فردا و جمعه با برگزاري 14 ديدار در شهرهاي مختلف پيگيري مي‌شود.


  ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران، جام آزادگان، در حالي از فردا وارد هفته هجدهم مي‌شود که رفته رفته بر حساسيت اين رقابت‌ها افزوده شده و چهره تيم‌هاي مدعي در حال مشخص شدن است.
در يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي اين هفته در گروه اول تيم فوتبال کاوه تهران که پس از جدايي توافقي جواد زرينچه 2 هفته‌اي است که فرهاد کاظمي را در راس کادر فني خود مي‌بيند ميزبان شاگردان فرشاد پيوس است.
کاوه که هفته گذشته يک پيروزي روحيه‌بخش را مقابل نفت مسجدسليمان کسب کرده بود در حالي به مصاف گل گهر سيرجان مي‌رود که اين تيم نيز موفق شده بود اتکا را در سيرجان شکست دهد. کاوه با 25 امتيار در رتبه سوم جدول رده‌بندي اين گروه قرار دارد و گل گهر نيز با 24 امتياز در رتبه چهارم حضور دارد.

در ديگر ديدار مهم اين گروه مقاومت شهيدسپاسي ميهمان مس رفسنجان است. مقاومت که اميد اصلي شيرازي‌ها براي صعود به ليگ برتر محسوب مي‌‌شود نمي‌خواهد هفته‌‌هاي باقيمانده را از دست داده و حسرت حضور شيرازي‌ها در ليگ برتر را 2 ساله کند. از طرفي مس که هفته‌هاي پرنوساني را در ليگ برتر سپري مي‌کند،‌دوست ندارد از کورس مدعيان عقب بماند و مي‌خواهد شکست سنگين 4 بر يک هفته گذشته در خانه داماش گيلان را فراموش کرده و با پيروزي خانگي در جمع مدعيان باقي بماند. مقاومت با 28 امتياز در رتبه دوم جدول رده‌بندي گروه اول قرار ادارد و مس رفسنجان نيز با 24 امتياز پنجم است.

داماش گيلان صدرنشين نيز اين هفته ميهمان اتکا قعرجدولي است. مهم‌ترين ديدار گروه دوم نيز در قائمشهر برگزار مي‌شود. جايي‌که شاگردان گل‌محمدي براي صعود به رتبه‌هاي بالاي جدول رده‌بندي ميزبان ايران‌جوان بوشهر هستند. نساجي که هفته گذشته يک برد شيرين را در خانه فولاد يزد به دست آورده بود با 25 امتياز در رتبه ششم جدول رده‌بندي گروه دوم قرار دارد و ايران‌جوان نيز با 26 امتياز چهارم است.
در ديگر ديدار مهم اين گروه آلومينيوم هرمزگان صدرنشين ميزبان فولاد يزد است و ابومسلم مشهد نيز که بعد از شکست هفته گذشته مقابل برق شيراز اقدام به تغيير کادر فني خود کرده بود و علي حنطه، گزينه سنتي مشهدي‌ها براي چندمين بار هدايت اين تيم را به دست گرفته است ميزبان صنعت ساري انتهاي جدولي است.
ابومسلم نيز که نمي‌خواهد مشهدي‌ها را از داشتن نماينده در فصل آينده ليگ برتر نااميد کند با 27 امتياز در رده سوم جدول رده‌بندي قرار دارد و صنعت ساري با 17 امتياز در رتبه هفدهم ايستاده است.

برنامه مسابقات اين هفته به شرح زير است:
* پنجشنبه 5/12/89 (ساعت 14)
ابومسلم مشهد - صنعت ساري (ثامن الائمه مشهد)

* جمعه 6/12/89 (ساعت 14)
شهرداري ياسوج - شهرداري بندر عباس (تختي ياسوج)

پيام مشهد - ماشين سازي تبريز (تختي مشهد)

تربيت يزد - فولاد نطنز (نصيري يزد)

همياري اراک - نفت مسجدسليمان (امام خميني اراک)

مس رفسنجان- مقاومت سپاسي شيراز (تختي رفسنجان)

کاوه تهران - گل گهر سيرجان (شهر قدس تهران)

اتکا گلستان - داماش گيلان (آزادي گرگان)

آلومينيوم هرمزگان - فولاد يزد (تختي بندرعباس)

نساجي مازندران - ايرانجوان بوشهر (شهيد وطني قائمشهر)

سپيد رود رشت - استقلال اهواز (سردار جنگل رشت)

گسترش فولاد تبريز - شيرين فراز کرمانشاه (اختصاصي تبريز)

پيام مخابرات فارس - مس سرچشمه کرمان (حافظيه شيراز)

داماش دورود - برق شيراز (تختي دورود)

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها