عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

افزایش اجاره بها و قیمت مسکن صحت ندارد

افزایش اجاره بها و قیمت مسکن صحت ندارد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:52 ق.ظ

علی نیکزاد گفت: بر اساس شواهد و گزارش های ارسالی در سطح بنگاه‌های معاملات ملکی و بازدیدهای مستمر اجاره‌بهای مسکن در کشور طی چند ماه اخیر افزایش نیافته است.

 
 

به گزارش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر، وزیر مسکن و شهرسازی در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت ادعاها درباره افزایش اجاره بها و قیمت مسکن را کذب خواند و افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته، نه اجاره بها و نه قیمت مسکن در هیچ کجا افزایش نیافته است و چنین ادعاهایی صحت ندارد.

وی همچنین به برنامه های دولت برای کنترل و رونق بازار مسکن اشاره کرد و گفت: گسترش حمایت ها از مسکن مهر، ارائه تسهیلات برای احیای بافت های فرسوده، کنترل بازار مصالح ساختمانی، نظارت بر اجاره بها و قیمت مسکن، ارائه تسهیلات بانکی از جمله برنامه هایی است که برای رونق و کنترل بازار مسکن دنبال می کنیم.

نیکزاد خاطر نشان کرد: همچنین بسته حمایتی برای بخش مسکن تدوین شده است تا با تمهیداتی همچون اعطای یارانه به تولید کنندگان مصالح ساختمانی، اعطای یارانه به مسکن مهر، تشویق صنعتی سازی، ‌افزایش بهره وری و ... از ورود التهاب قیمتی به حوزه مسکن جلوگیری شود.

نیکزاد تصریح کرد: البته خوشبختانه امسال با اقدامات ویژه دولت در مسکن مهر، رونق بازار مسکن بیشتر نمایان شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها