عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز رسیدگی به بودجه از 21 اسفند در صحن علنی

آغاز رسیدگی به بودجه از 21 اسفند در صحن علنی
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:57 ق.ظ

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اعلام کرد: کمیسیون تلفیق بررسی لایحه بودجه را تا 20 اسفند تمام و رسیدگی به این لایحه از 21 تا 25 اسفند در صحن علنی آغاز می‌شود.

 

به گزارش اخبار چندرسانه ای واحد مرکزی خبر، هادی قوامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد:اعضای  کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در نشست سه شنبه، بخش درآمدی لایحه بودجه سال 90 کشور را بررسی کردند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، بر رشد 4 تا 5 درصدی اقتصاد کشور در سال آینده تأکید و تصریح کرد: با بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 90 کشور در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اعضای این کمیسیون، از افزایش 13 تا 14 درصدی نرخ تورم در سال آینده خبر دادند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان این که بررسی کلیات لایحه بودجه سال 90 کشور تا 14 اسفند در کمیسیون ها به پایان می رسد، افزود: کمیسیون تلفیق کار خود را برای بررسی لایحه بودجه تا 20 اسفند به پایان می رساند و این لایحه از 21 تا 25 اسفند ماه در صحن علنی بررسی می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها