عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بیشتر منابع صندوق توسعه ملی در خدمت تولید و صنعت

بیشتر منابع صندوق توسعه ملی در خدمت تولید و صنعت
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:58 ق.ظ

وزیر صنایع و معادن گفت: بیشتر منابع صندوق توسعه ملی در خدمت تولید و صنعت خواهد بود.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر، علی اکبر محرابیان در هشتمین جشنواره "تولید ملی افتخار ملی" افزود : دولت منابع قابل توجه این صندوق را نزد بانک ها سپرده گذاری خواهد کرد که این کار باعث می شود توان وام دهی بانک ها به صورت تصاعدی افزایش یابد .

وی از همه صنعت گران و سرمایه گذاران خواست از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنند.

وزیر صنایع و معادن اشتغال را یکی از برنامه های محوری دولت دانست و گفت: موضوع تحول اقتصادی فقط به هدفمندی یارانه ها محدود نمی شود و دولت بنا دارد اصلاح نظام مالیاتی ، بانکی ، بیمه و گمرک را بدون تاخیر عملیاتی کند.

محرابیان با اشاره به اینکه پس از گذشت دو ماه از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها موفقیت ها و نشانه های خوبی در اقتصاد کشور رخ داده است گفت: اولین نشانه این موضوع رشد بسیار خوب بورس در کشور است.

وی گفت: با اینکه مصرف انرژی به صورت عمومی حدود 20 درصد کاهش یافته است اما مصرف انرژی در بخش صنعت از آغاز طرح تا کنون رشد قابل توجهی یافته که نشان دهنده رونق و رشد صنعت است.

وی گفت: مصرف گاز در صنعت از حدود 62 میلیون متر مکعب به حدود 82 میلیون متر مکعب افزایش یافته است.

وزیر صنایع و معادن به حمایت دولت از تولید در کشور اشاره کرد و گفت: منابع مناسبی برای کمک به بخش تولید پیش بینی شده است که فرصت مناسبی برای صنعتگران خواهد بود.

محرابیان گفت: موضوع بانک و مالیات از اولویت های دولت است و اجرای کامل قانون مالیاتی کشور باعث رشد و شکوفایی تولید می شود .

در پایان این مراسم از تولید کنندگان نمونه با اهداء لوح سپاس و تندیس قدردانی شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها