عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احتمال استفاده قذافی از سلاح های شیمیایی

احتمال استفاده قذافی از سلاح های شیمیایی
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:10 ب.ظ

فعال سیاسی لیبیایی با اشاره به سخنرانی تلویزیونی تهدید آمیز سه شنبه شب دیکتاتور لیبی گفت: پیش بینی می شود که رژیم دیکتاتوری معمر قذافی علیه مردم و انقلابیون در شهر بنغازی از سلاح های میکروبی و شیمیایی استفاده کند.

 
 به گزارش اخبار چندرسانه ای واحد مرکزی خبر، "اشرف القره بولی" در گفت وگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: سخنان قذافی تهدیدی آشکار بود مبنی بر این که با عنوان مبارزه با القاعده و اسلام گراها مرتکب کشتارهای فجیع تر از کشتار کنونی، خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می شود که این رژیم از سلاح های شیمایی و میکروبی علیه انقلابیون در شهر بنغازی، دومین شهر بزرگ لیبی که هم اکنون در تصرف مردم است، استفاده کند.

این فعال سیاسی لیبیایی با تاکید بر سرنگونی رژیم دیکتاتوری لیبی گفت: معمر قذافی در سخنرانی خود، تظاهرکنندگان را موش و سگان گمراه توصیف کرد.

القره بولی اظهار داشت: این سخنان نشان می دهد که دیکتاتور لیبی روزهای آخرش را سپری می کند.

این فعال سیاسی لیبیایی گفت: قذافی در سخنرانی خود همچنین سعی داشت قبایل لیبی را علیه یکدیگر تحریک کند تا بتواند از این طریق به خیال خود چند صباحی بیشتر حکومت کند.

القره بولی تصریح کرد: دیکتاتور لیبی در سخنرانی خود به دنبال فتنه انگیزی بود؛ و مردم انقلابی را تهدید کرد که جنایت های بیشتری ضد آنها مرتکب شود.

وی گفت: تهدیدهای قذافی رژیم دیکتاتوری او را نجات نخواهد داد.

القره بولی اظهار داشت: قذافی در سخنانش همچنین تلاش کرد غرب را درباره احتمال روی کارآمدن دولت اسلامی در لیبی بترساند تا بدین وسیله توجیهی برای سرکوب شدید مخالفان داشته باشد.

فعال سیاسی لیبیایی با اشاره به این که قذافی تظاهرکنندگان را کودکان ناپخته توصیف کرد؛ گفت: سخنرانی وی سرتاسر تحریک آمیز و تلاشی برای ایجاد فتنه قبیله ای در جامعه لیبی بود.

وی گفت: رژیم لیبی نمی تواند تظاهرکنندگان را سرکوب کند؛ زیرا آنها در همه جا حضور دارند.

فعال سیاسی لیبیایی خاطرنشان کرد: تلویزیون رسمی لیبی تصاویر برخی ها را که در حال توزیع قرص های توهم زا به جوانان بودند، پخش و آنها را قاچاقچیان مواد مخدر توصیف کرد.

القره بولی گفت: رژیم حاکم مرتکب جنایت های زیادی در لیبی شده است اما رسانه ها به علت حاکمیت سانسور شدید آن را پوشش نمی دهند.

وی افزود: مزدوران و عوامل رژیم لیبی هم اکنون در منطقه شلوم در طرابلس درحال قتل عام تظاهرکنندگان هستند.

القره بولی تصریح کرد: مردم لیبی در نهایت پیروز خواهند شد و دیکتاتوری قذافی را که به جنون خود بزرگ بینی دچار شده ساقط خواهند کرد و شهروندان ثروت و منابع کشور را از سلطه رژیم استبدادی خارج خواهند کرد.

وی از سفیران لیبی در کشورهای مختلف خواست از سمت خود استعفا بدهند.

القره بولی همچنین از افسران ارتش خواست به مردم بپیوندند؛ زیرا مردم پس از براندازی رژیم هر کسی را علیه آنها موضع گیری کرده باشد، محاکمه خواهند کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها