عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

مردم بحرین خواستار تغییرات ریشه ای درحکومت هستند

مردم بحرین خواستار تغییرات ریشه ای درحکومت هستند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:10 ب.ظ

ییس جمعیت جوانان بحرین تاکید کرد، طبق پیش بینی های قبلی، صدها هزار نفر در در تظاهرات امروز بحرین به سمت میدان اللؤلؤه شرکت کردند و مردم خواستار تغییرات ریشه ای در حکومت شدند.
 
 

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، محمد المسقطی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با شبکه العالم اظهار داشت: شعارهای تظاهرکنندگان امروز بر مطالبات تحصن کنندگان و معترضان یعنی اصلاحات سیاسی، تغییرات ریشه ای در حکومت و قانون اساسی، متمرکز بود.

 المسقطی با تایید پیوستن صدها تن از نیروهای پلیس به تظاهرکنندگان گفت: نیروهای پلیس پس از پیوستن به تظاهرکنندگان بر خشم شدید خود از حمله وحشیانه به تظاهرکنندگان تاکید کردند.

 المسقطی با اشاره به تصمیم مسئولان بحرینی برای آزادی بخری از بازداشت شدگان سیاسی خاطرنشان کرد: تصمیم پادشاه برای آزادی این بازداشت شدگان کوتاه آمدن درباره مطالبات تظاهرکنندگان و ملت بحرین نبود، بلکه این اقدام تنها در پاسخ به درخواست یکی از نمایندگان حامی دولت صورت گرفت.

 وی افزود: ما بعنوان جمعیت جوانان بحرین خواستار تحقیق جدی درباره شکنجه بازداشت شدگان هستیم، و باید تضمین هایی ایجاد شود که این امر دوباره ضد دیگران تکرار نشود و مسئولان این شکنجه ها به دادگاه معرفی شوند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها