عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:22 ب.ظ

191 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای جنایات برخی از حکام دیکتاتور کشورهای اسلامی را محکوم کردند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، متن کامل این بیانیه که در جلسه علنی امروز قرائت شد به این شرح است:

حوادث تاسف بار در کشورهای لیبی ، یمن ، بحرین و مغرب و کشتار بیرحمانه مردم بی دفاع این کشورها به دست حکام خودکامه یاداور جنایاتی است که همه دیکتاتورهای تاریخ برای باقی ماندن در قدرت انجام داده اند و سرنوشت همه انها از فرعون گرفته تا صدام ، مبارک و بن علی سرنگونی خفت بار بوده و سرانجام ملتهایی که برای رهایی از ظلم مبارزه می کنند ازادی و سرافرازی بوده است.

آنچه تاسف از این وقایع را بیشتر می نماید این است که این جنایتهای نابخشودنی در جهان اسلام و با حمایت قدرتهای غربی به ویژه امریکا از این حکام فاسد اتفاق می افتد و البته روی دوم سکه این وقایع که برای امت اسلامی افتخار و سربلندی را به همراه دارد مبارزه با ظلم و بی عدالتی و حرکت به سوی عدالت اسلامی است .

سکوت و مواضع دو پهلوی امریکا به ویژه در برابر جنایات قذافی جنایتکار در لیبی نشاندهنده این واقعیت است که امریکا تنها دنبال منافع خویش است و در این راه حقوق بشر و همه معیارهای انسانی و اسلامی را به سادگی قربانی می کند و جهانیان امروز بیش از هر زمان دیگری به این واقعیت مهم دست یافته اند.

انتظار می رود سازمان کنفرانس اسلامی با برداشتن گام های عملی و با فشار اوردن به حکام جنایتکار این کشورها از کشتار مردم بی گناه در این کشورها که با سلاح های سنگین از جمله تانک و هواپیماهای جنگی انجام می شود جلوگیری نماید.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این جنایاتها یک بار دیگر از مبارزات ملتهای اسلامی حمایت قاطع خویش را اعلام داشته و امیدواریم ملل اسلامی بتوانند هر چه سریعتر با به دست آوردن ازادی ، از نعمت بزرگ مردم سالاری در زیر سایه اسلام و قران بهره مند شوند.

 

   
 

  نسخه چاپی

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها