عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:22 ب.ظ

191 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای جنایات برخی از حکام دیکتاتور کشورهای اسلامی را محکوم کردند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، متن کامل این بیانیه که در جلسه علنی امروز قرائت شد به این شرح است:

حوادث تاسف بار در کشورهای لیبی ، یمن ، بحرین و مغرب و کشتار بیرحمانه مردم بی دفاع این کشورها به دست حکام خودکامه یاداور جنایاتی است که همه دیکتاتورهای تاریخ برای باقی ماندن در قدرت انجام داده اند و سرنوشت همه انها از فرعون گرفته تا صدام ، مبارک و بن علی سرنگونی خفت بار بوده و سرانجام ملتهایی که برای رهایی از ظلم مبارزه می کنند ازادی و سرافرازی بوده است.

آنچه تاسف از این وقایع را بیشتر می نماید این است که این جنایتهای نابخشودنی در جهان اسلام و با حمایت قدرتهای غربی به ویژه امریکا از این حکام فاسد اتفاق می افتد و البته روی دوم سکه این وقایع که برای امت اسلامی افتخار و سربلندی را به همراه دارد مبارزه با ظلم و بی عدالتی و حرکت به سوی عدالت اسلامی است .

سکوت و مواضع دو پهلوی امریکا به ویژه در برابر جنایات قذافی جنایتکار در لیبی نشاندهنده این واقعیت است که امریکا تنها دنبال منافع خویش است و در این راه حقوق بشر و همه معیارهای انسانی و اسلامی را به سادگی قربانی می کند و جهانیان امروز بیش از هر زمان دیگری به این واقعیت مهم دست یافته اند.

انتظار می رود سازمان کنفرانس اسلامی با برداشتن گام های عملی و با فشار اوردن به حکام جنایتکار این کشورها از کشتار مردم بی گناه در این کشورها که با سلاح های سنگین از جمله تانک و هواپیماهای جنگی انجام می شود جلوگیری نماید.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این جنایاتها یک بار دیگر از مبارزات ملتهای اسلامی حمایت قاطع خویش را اعلام داشته و امیدواریم ملل اسلامی بتوانند هر چه سریعتر با به دست آوردن ازادی ، از نعمت بزرگ مردم سالاری در زیر سایه اسلام و قران بهره مند شوند.

 

   
 

  نسخه چاپی

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها