عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حسن عباسي:

حسن عباسي:
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:24 ب.ظ

حسن عباسي:
نتيجه اشتباه سران فتنه ريزش حداكثري حمايت از آنها بود

خبرگزاري فارس: رئيس مركز بررسي‏هاي‌ دکترينال امنيت بدون مرز گفت: نتيجه اشتباهات سران فتنه، ريزش حداكثري حمايت مردم از آنها بود كه امروز مردم از صف آنها جدا شده‌اند و آنها بين بسياري از طرفداران قبلي خود جايگاهي ندارند.


به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، حسن عباسي در جمع اعضاي جامعه اسلامي دانشجويان گيلان اظهار داشت: نبردهاي پيش‌بيني شده در غرب براي سال 2012 آرماگدوني است و ربطي به مسئله آخرالزماني ندارد.
وي با اشاره به گفته: "حضرت مهدي عجّل الله تعالي فرجه الشريف خواهد آمد " بيان درستي نيست و يك فرضيه حجتيه‌ است، افزود: حضرت مهدي عجّل الله تعالي فرجه الشريف بين ماست و روزي براي همه ما مشخص مي‌شود كه حضرت چه‎كسي است.
رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز اظهار داشت: مردم بايد خود را آماده حكومت مهدي عجّل الله تعالي فرجه الشريف كنند و اين آمادگي با توجه به آيات شريفه قرآن كريم در تغيير در رفتار است.
وي گفت: شش ميليارد و 800 ميليون نفر در جهان زندگي مي‌كنند و اين همان قوم اشاره شده در قرآن براي تغيير در خودشان است.
عباسي افزود: يك بار امام روح‌الله(ره) با پرورش چهار هزار جوان طلبه به طرف حضرت رفتند و انقلاب اسلامي با شكوه و عظمت به پيروزي رسيد.
وي با بيان اينكه مراجع و علما زعامت حضرت مهدي(عج) را داشتند، تصريح كرد: امام خميني(ره) شصتمين و مقام معظم رهبري شصت و يكمين زعيم حضرت مهدي(عج) هستند.
رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال خاطرنشان كرد: 32 سال انقلاب اسلامي در ايران حاكم و تاثيرات آن در جهان كم‎نظير بوده و اين انقلاب به دنيا صادر شده است.
وي با اشاره به دوران 20 ساله زعامت مقام معظم رهبري گفت: در بررسي اين دو دهه، شاهد حركت‌هاي شگفت‌انگيز و پيشرف‌هاي چشمگيري در حوزه علوم و فناوري در شاخه‌هاي پزشكي، فناوري‌هاي هسته‌اي و قضايي شده‌ايم و امروزه مي‌توانيم ادعا كنيم كه از پيشرفته‌ترين كشورها در حوزه علوم راهبردي محسوب مي‌شويم.

*اقدام فتنه‎گران ملي نيست

عباسي با اشاره به فتنه 25 بهمن و اقدام‌هاي گذشته فتنه‌گران اظهار داشت: اقدام فتنه‌گران ملي نيست و حركت ضدانقلابي است.
وي گفت: در حالي كه تمام ملت‌ها به طرف الله اكبر مي‌روند، فتنه‌گران قيمومت و سيطره آمريكا را پذيرفته‌اند كه قابل تأمل است.
رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز افزود: وقتي فتنه‌گران شعار «نه غزه و نه لبنان» سر دادند، چگونه مي‌توان باور كرد كه آنها در 25 بهمن براي ملت مصر به عرصه آمدند؟
وي هدف غرب از حمايت اقدام فتنه‌گران در 25 بهمن و دفاع كلينتون و اوباما در به شهادت رساندن دانشجوي ايراني را تغيير نوع نگرش‌هاي ملت‌هاي قيام كننده دانست و اظهار داشت: غرب مي‌خواست به ملت‌ها بگويد انقلاب اسلامي معقول و منطقي نيست و در اين مسير با خفت و خواري ناكام ماند.

*كانديداتوري مشايي براي رئيس جمهوري مسئله درجه چهارم است

وي در ادامه سخنانش در پاسخ به سؤال دانشجويي كه از وي پرسيد آيا مشايي براي دوره رياست جمهوري آينده كانديدا مي‌شود يا خير، گفت: اين مسئله كانديداتوري مشايي براي رياست جمهوري شايعه است.
عباسي افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبري اين مسئله درجه چندمي است و دانشجويان و مردم نبايد فكرشان را مشغول چنين بحث‌هاي بيهوده‌اي كنند.
وي كانديداتوري مشايي براي رئيس جمهوري را مسئله درجه سوم و چهارم دانست و اظهار داشت: ما بايد فكرمان را براي مسائل درجه اول و دوم مشغول كنيم.

*آقازاده‌ها در اروپا به‌دنبال عيش و نوش هستند

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز، در باره موضع‌گيري‌هاي اخير حسن روحاني و ناطق نوري گفت: مصاحبه‌ها خيلي شفاف نبود و دوستان بايد صريح‌تر قضايا را محكوم كنند و صرف محكوم كردن نيز كفايت نمي‌كند و بايد از موضع خود برگردند و از برخي افراد و قضايا اعلام برائت و صراحتاً موضع خودشان را روشن كنند.
وي با اشاره به اينكه عده‌اي از خواص 20 ماه سكوت كردند، افزود: آنها هنوز نيز با جديت سكوت خود را نشكسته‌اند و بسياري هم از همان روزهاي نخست مي‌گفتند كه رأي ما كجا رفته است؟
عباسي اضافه كرد: وقتي مردم مي‌بينند كسي كه درون نظام قرار دارد چنين موضعي از خود نشان مي‌دهد، واكنش نشان مي‌دهند.
وي افزود: آقازاده‌هايي كه پس از انتخابات سكوت كردند يا حرف‌هايي زدند و در اروپا به عيش و نوش مشغول هستند، فرزندان ملت را با فريب به قيام تحريك كردند و البته ناكام ماندند.

*راهبرد نظام در مواجهه با فتنه‌گران مناسب است

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال با اشاره به برخورد با سران فتنه تصريح كرد: امام راحل در مواجهه با بني‌صدر مردم را از بني‌صدر جدا كرد و بني‌صدر را از ملت نگرفت.
وي گفت: راهبرد نظام اين است كه مردم از سران فتنه جدا شوند كه شده‌اند و بسياري از افراد كه در مراحل اوليه جزو طرفداران اين عده بودند، فتنه‌گران را از خود جدا كردند و نسبت به آنها بي‌توجه شدند.
عباسي با بيان اينكه سران فتنه اشتباهات بسياري داشته‌اند، افزود: نتيجه اشتباهات سران فتنه، ريزش حداكثري حمايت مردم از آنها بود و مردم امروز از صف سران فتنه جدا شده‌اند و آنها بين بسياري از طرفداران قبلي خود جايگاهي ندارند.
 

bmasoudd

bmasoudd
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 621

دسترسی سریع به انجمن ها