عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جدال غول ها در اروپا

جدال غول ها در اروپا
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:26 ب.ظ

جدال غول ها در اروپا

تیم فوتبال آرسنال در شرایطی چهارشنبه شب در مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میزبان بارسلونا خواهد بود

 که در پنج سال اخیر دو بار مقابل این تیم به شکست های حسرت باری تن داده است.

تیم فوتبال آرسنال فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه امارات در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میزبان بارسلونا خواهد بود. توپچی ها در سال 2006 در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود با نتیجه یک بر صفر پیش بودند در نهایت دو گل دریافت کردند تا از فتح نخستین جام خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بازبمانند.

این تیم فصل گذشته در مرحله حذفی با بارسلونا رو به رو شد و پس از تساوی خانگی 2 بر 2 ، در ورزشگاه "نیوکمپ" با نتیجه سنگین 4 بر یک مقابل بارسا تن به شکست داد. آرسنالی ها از آنجایی که می دانند در دیدار خارج از خانه کمتر شانس برای شکست حریف قدرتمند خود را دارند تمام تلاش خود را به کار می بندند تا در ورزشگاه "امارات" به پیروزی دست پیدا کنند.

این دو تیم تا به حال پنج بار با یکدیگر بازی کرده اند که سهم بارسلونا سه پیروزی بوده و دو تیم دو بار هم با تساوی به کار خود پایان داده اند.

دیگر دیدار چهارشنبه شب را تیم های شاختار دونتسک و رم برگزار خواهند کرد. این دو تیم تا به حال دوبار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم هر تیم یک پیروزی بوده است. نماینده اوکراین در گروهی که تیم آرسنال در آن قرار داشت به عنوان صدرنشین به رقابت های مرحله حذفی صعود کرد و این نشان می دهد که این تیم با گذشته تفاوت کرده است.

بر پایه این گزارش، دیدار تیم های رم و شاختار دونتسک در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار خواهد شد.
 

bmasoudd

bmasoudd
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 621

دسترسی سریع به انجمن ها