عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمایندگان مجلس کشتار مردم 4 کشور اسلامی را محکوم شد

نمایندگان مجلس کشتار مردم 4 کشور اسلامی را محکوم شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:27 ب.ظ

191نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای کشتار بی‌رحمانه مردم کشورهای لیبی، یمن، بحرین و مغرب از سوی سران این کشورها را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، متن بیانیه قرائت شده در مجلس به این شرح است: حوادث تاسف بار در کشورهای لیبی، یمن، بحرین و مغرب و کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌دفاع این کشورها از سوی حکام خود کامه یاد آور جنایاتی است که همه دیکتاتورهای تاریخ برای باقی ماندن در قدرت انجام داده‌ اند و سرنوشت آنان از فرعون گرفته تا صدام، مبارک و بن‌علی، سرنگونی خفت ‌بار بوده وسرانجام ملت‌ هایی که برای رهایی ازظلم مبارزه می‌ کنند، آزادی و سرافرازی بوده است.

آنچه تاسف از این وقایع را بیشتر می ‌کند این است که این جنایت‌ ها نا بخشودنی در جهان اسلام و با حمایت قدرت‌های غربی به ویژه آمریکا از این حکام فاسد اتفاق افتاده است و البته روی دوم این سکه وقایع که برای امت اسلامی افتخار و سربلندی را به همراه دارد مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی و حرکت به سوی عدالت اسلامی است.
 
سکوت و مواضع دو پهلوی آمریکا به ویژه در برابر جنایات قذافی جنایتکار از لیبی نشان دهنده این واقعیت است که آمریکا تنها در پی منافع خویش است و در این راه حقوق بشر و همه معیارهای انسانی را به سادگی قربانی می‌کند و جهانیان امروز بیش از هر زمان دیگری به این واقعیت مهم دست یافته‌اند.
 
انتظار می ‌رود سازمان کنفرانس اسلامی با برداشتن گام‌های عملی و با فشار آوردن به حکام جنایتکار این کشورها از کشتار مردم بی ‌گناه در این کشورها که با سلاح‌های سنگین از جمله تانک و هواپیماهای جنگی انجام می‌شود، جلوگیری کند.
 
ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این جنایت‌ها یکبار دیگر از مبارزات ملت‌های اسلامی حمایت قاطع خود را اعلام کرده و امیدواریم ملل اسلامی بتوانند هرچه سریعتر با به دست آوردن آزادی از نعمت بزرگ مردم سالاری در زیر سایه اسلام و قرآن بهره‌مند شوند.
 
karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها