عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ایران فینالیست شد

ایران فینالیست شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:29 ب.ظ

ایران فینالیست شد

ملی‌پوشان کشتی فرنگی کشورمان با پیروزی مقتدرانه برابر تیم‌های ترکیه، کوبا، کره جنوبی و بلاروس به دیدار فینال جام جهانی 2011 بلاروس راه یافتند.

 تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان پس از پیروزی مقتدرانه مقابل تیم‌های کره جنوبی، کوبا و ترکیه در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2011 بلاروس، در چهارمین مسابقه خود شنبه شب مقابل تیم بلاروس که از امتیاز میزبانی سود می برد، صف آرایی کرد و موفق شد این تیم را با نتیجه 6 بریک از پیش رو بردارد.

شاگردان محمد بنا با این پیروزی قاطع به عنوان صدرنشین گروه نخست جواز حضور در دیدار نهایی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی را کسب کردند. آنها امروز برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی به مصاف تیم قدرتمند روسیه خواهند رفت.

ملی پوشان کشتی فرنگی کشورمان که در دیدار مقابل بلاروس از حمایت ایرانیان حاضر در سالن برخوردار بودند، با نمایشی زیبا و اجرای فنون مختلف حاضرین در سالن را به وجد آوردند. در این شرایط مربیان تیم بلاروس چاره‌ای جز اعتراض به داوران نداشتند که این کار هم نتیجه‌ای نداشت.

محسن حاجی‌پور، امید نوروزی، سعید عبدولی، طالب نعمت‌پور، بابک قربانی و بشیر باباجان‌زاده کشتی گیران پیروز تیم ایران در دیدار با بلاروس بودند و علیزاده در وزن 74 کیلوگرم مقابل حریفش شکست خورد.

همچنین در گروه اول این رقابت‌ها تیم روسیه با شکست تمامی حریفان خود به دیدار فینال راه یافت و یکشنبه شب مقابل تیم ایران قرار می‌گیرد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی کشتی صبح یکشنبه تیم‌ها به ترتیب برای کسب مقام‌های پنجم تا دهم مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی به مصاف هم می روند و دیدارهای فینال و رده بندی این رقابت‌ها نیز یکشنبه شب برگزار می شود.

نتایج تیمی گروه اول:

روسیه 6 – ارمنستان 1قزاقستان 7 – بلغارستان صفرروسیه 4 – آذربایجان 3

قزاقستان 5 – ارمنستان 2

آذربایجان 7 – ارمنستان صفر

روسیه 7 – بلغارستان صفر

آذربایجان 6 – بلغارستان 1

روسیه 4 – قزاقستان 3

آذربایجان 4 – قزاقستان 3

نتایج تیمی گروه دوم:

ایران 6– کره جنوبی یک  

ایران 6 – کوبا 1

ایران 6 – ترکیه 1

ایران 6 – بلاروس 1

ترکیه 4 – کوبا 3

بلاروس 4 – ترکیه 3

ترکیه 5 – کره جنوبی
 

bmasoudd

bmasoudd
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 621

دسترسی سریع به انجمن ها