عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خرین وضعیت قرارداد کرش

خرین وضعیت قرارداد کرش
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:31 ب.ظ

آخرین وضعیت قرارداد کرش

سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: هنوز با کارلوس کرش به توافق نرسیده‌ایم و به دنبال آن هستیم که دو نکته را در قراردادش منظور کنیم اما با دستیارانی که وی معرفی کرده بود به توافق نهایی رسیده‌ایم.

عباس ترابیان ضمن بیان این مطلب افزود: هنوز با کارلوس کرش به توفق نرسیده‌ایم. او قلبا تمایل دارد با تیم ملی ایران همکاری کند، که اگر این چنین نبود، هرگز به ایران سفر نمی کرد و با ما مذاکراتش جدی نمی شد.

وی با تاکید دوباره بر اینکه کارلوس کرش برای همکاری با فدراسیون فوتبال ایران اعلام آمادگی کرده است، افزود: هنوز توافقی بین ما با این مربی پرتغالی حاصل نشده است. ما به دنبال آن هستیم که منویات مورد خود را در قرارداد این مربی پرتغالی جا بیندازیم که قطعا این کار را انجام خواهیم داد.

سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ادامه داد: هیچ نگرانی از بابت عقد قرارداد با کارلوس کرش نداریم و انشاالله بزودی توافق نهایی حاصل شده و قرارداد همکاری با این مربی پرتغالی امضا خواهد شد.

ترابیان در ادامه از توافق نهایی با دستیاران کارلوس کرش خبر داد و گفت: با خود کرش هم توافق داریم اما به دنبال آن هستیم که دو نکته را در قرارداد این مربی منعکس کنیم که در حال کلنجار رفتن با وکلایش هستیم تا به خواسته خود رسیده و نکات یاد شده را در قرارداد او اضافه کنیم.

وی در خاتمه بازهم تاکید کرد نمی تواند برای عقد قرارداد با کارلوس کرش زمانی را تعیین کند.
 

bmasoudd

bmasoudd
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 621

دسترسی سریع به انجمن ها