عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رکورد خاص آقای خاص

رکورد خاص آقای خاص
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:33 ب.ظ

رکورد خاص آقای خاص

ژوزه مورینیو آخرین بار 9 سال قبل در دیدار خانگی شاهد شکست شاگردانش بوده و از آن پس تاکنون در هیچ مسابقه‌ای برابر حریفانش تسلیم نشده است.

سرمربی کنونی رئال مادرید 23 فوریه 2002 آخرین شکست خانگی‌اش را برابر "بیرامار" درلیگ برتر پرتغال تجربه کرد. این مربی پرتغالی در آن زمان هدایت پورتو را برعهده داشت. از باخت 3 بر 2 پورتو به بیرامار 9 سال می‌گذرد و مورینیو از آن پس تاکنون با هیچ یک از تیم‌های چلسی، اینتر و رئال مادرید در ورزشگاه‌های خانگی نباخته است. به نظر نمی‌رسد لوانته در لیگا بتواند قوهای سپید را برده و رکورد دست نیافتنی آقای خاص را خراب کند.

پیشرفت عادی تیم این احتمال را نیز با خود به همراه دارد که در شروع کار از موفقیت‌های بزرگ خبری در کار نباشد. این فرآیندی طولانی است که در نهایت به جام‌های قهرمانی بسیار منجر می‌شود

بهترین مربی فصل پیش اروپا در حال حاضر روی نیمکت هدایت رئال مادرید می‌نشیند و حتی در صورت دست نیافتن به عنوان قهرمانی با این تیم نیز از سانتیاگو برنابئو رفتنی نخواهد بود. او در این باره به مارکا، روزنامه شناخته شده اسپانیایی گفت:« به پایان رساندن این فصل بدون عنوان قهرمانی بسیار دردناک خواهد بود. به ویژه برای هواداران. با این حال همه با شرایط آشنا شده و با آن کنار می‌آیند.»

مورینیو ادامه داد:« پیشرفت عادی تیم این احتمال را نیز با خود به همراه دارد که در شروع کار از موفقیت‌های بزرگ خبری در کار نباشد. این فرآیندی طولانی است که در نهایت به جام‌های قهرمانی بسیار منجر می‌شود. من بازیکنان یکدیگر را به خوبی درک می‌کنیم. آنها در حال حاضر ارائه گر فوتبالی هستند که از آنها انتظار دارم.»

رئال مادرید پس از بازی برابر لوانته در لیگا باید به دیدار المپیک لیون برود. این مسابقه از دوررفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام می‌شود.


 

bmasoudd

bmasoudd
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 621

دسترسی سریع به انجمن ها