عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاربردي كردن پژوهش در آموزش و پرورش ضروري است

كاربردي كردن پژوهش در آموزش و پرورش ضروري است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

مديركل آموزش و پرورش لرستان:
كاربردي كردن پژوهش در آموزش و پرورش ضروري است

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: كاربردي كردن پژوهش در آموزش و پرورش ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد به نقل از روابط عمومي آموزش و پرورش لرستان علي ماكنعلي در همايش چالش‌ها و راهكارهاي كاربست يافته‌هاي پژوهشي كه با حضور محققان و پژوهشگراني از پنج استان لرستان، همدان، خوزستان، ايلام و اصفهان در سالن اجتماعات ناحيه 2 خرم‌آباد برگزار شد، گفت: كاربردي كردن پژوهش‌ها در روند پيشبرد اهداف نظام آموزش و پرورش مي‌تواند بر كيفيت علم‌آموزي دانش‌آموزان ما اثرگذار باشد، كه تحقق اين امري ضروري ا‌ست.
وي تحقيق و پژوهش را شاهراه توسعه و بهترين عرصه را عرصه بزرگ آموزش و پرورش ذكر كرد و گفت: بدون حركت در وادي پژوهش نمي‌توان به اطلاعات دقيق و جامعي دست يافت و يك برنامه‌ريزي دقيق علمي در زمينه ارتقاي كمي و كيفي اهداف رسيد.
ماكنعلي از اقدامات آموزش و پرورش استان در زمينه تعميق و توجه به امر پژوهش را اقدام در زمينه اتصال آموزشگاه‌هاي استان به اينترانت ملي و حركت شتابان به سوي مدارس هوشمند برشمرد و افزود: برگزاري دوره‌هاي اقدام پژوهشي براي معلمان و همچنين اهميت به تحقيق و پژوهش دانش‌آموزي رويكرد امسال آموزش و پرورش استان است.
مديركل آموزش و پرورش استان مهم‌ترين هدف از انجام تحقيقات و پژوهش را استفاده از نتايج آنها ذكر كرد و افزود: مديران كارپژوهشي و كار علمي و تحقيقي اعتماد و باور داشته باشند تا با كاربست آنها شاهد تغيير وضع موجود به وضع مطلوب باشيم.
انتهاي پيام/ل30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها