عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

‌نمايشگاه‌هاي بهاره در لرستان داير مي‌شود

‌نمايشگاه‌هاي بهاره در لرستان داير مي‌شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

نيمه دوم اسفند ماه جاري؛
‌نمايشگاه‌هاي بهاره در لرستان داير مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني استان لرستان گفت: نيمه دوم اسفند ماه جاري نمايشگاه‌هاي بهاره در لرستان داير مي‌شود.

حجت‌الله بيرانوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: نمايشگاه عرضه بهاره در 11 مركز با 950 غرفه و10 درصد رشد نسبت به سال قبل از 15 تا 25 اسفندماه در سطح لرستان داير مي‌شود.
رئيس سازمان بازرگاني استان لرستان گفت: اين نمايشگاه به مدت 10 روز برگزار و در صورت استقبال هم استاني‌ها تا پايان سال تمديد مي‌شود.
بيرانوند خاطرنشان كرد: در اين نمايشگاه اولويت كالاها به مواد غذايي و پروتئيني، پوشاك، مواد بهداشتي و شوينده ولوازم تزييني است، كه 15 تا 20 درصد پايين‌تر از قيمت متعارف بازار در اختيار هم استاني‌ها قرار مي‌گيرد.
وي افزود: كالاهايي مانند برنج، شكر، روغن، گوشت قرمز، گوشت مرغ با قيمت‌هاي مناسب و تعادلي بازار در نمايشگاه عرضه مي‌شود.
بيرانوند اظهار داشت: كميته نظارت بر كيفيت وقيمت كالا در تمام شهرهاي استان با همكاري كارشناسان سازمان بازرگاني، اداره‌كل استاندارد و تحقيقات صنعتي، دانشگاه علوم پزشكي، دامپزشكي و مجمع امور صنفي تشكيل مي‌شود، كه بازرسان تا پايان نمايشگاه به صورت مستمر حضور دارند.
رئيس سازمان بازرگاني استان لرستان در ادامه يادآور شد: طرح ويژه نظارتي نوروز 90 در سراسر استان از ابتداي اسفند شروع وتا پايان فروردين برتامين، توزيع وخدمات كالاها نظارت دارد.
وي گفت: اولويت به كالا و خدماتي مانند مواد غذايي، پوشاك، مراكز خدماتي، اقامتگاهي، رفاهي وتفريحي، شبكه حمل و نقل بار و مسافر درون شهري و برون شهري است، كه تقاضاي بيشتري در ايام نوروز دارد.
بيرانوند افزود: گشت‌هاي نظارتي با حضور سازمان‌هاي حمل و نقل و پايانه، تعزيرات، استاندارد، دانشگاه علوم پزشكي ودامپزشكي در بحث كالا و خدمات با بازرگاني همكاري مستمر دارند.
وي تصريح كرد: ميوه و مركبات پايان سال با قيمت مصوب از 25 اسفند تا 15 فروردين عرضه مي‌شود كه سيب از محل توليدات استان خريداري و ذخيره مي‌شود و مركبات نيز از استان‌هاي شمالي كشور و قيمت آنها متعاقباً اعلام مي‌شود.
رئيس سازمان بازرگاني لرستان خاطرنشان كرد: تشكل‌هاي صنفي مانند پوشاك و مواد غذايي با مجوز اتحاديه و نظارت سازمان بازرگاني در كنار نمايشگاه بهاره با 15 درصد تخفيف مبادرت به فروش فوق‌العاده كالاهاي خود مي‌كند.
انتهاي پيام/ل20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها