عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كشف 211 هزار عدد مواد محترقه در كردستان

كشف 211 هزار عدد مواد محترقه در كردستان
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:39 ب.ظ

رئيس پليس آگاهي كردستان خبر داد:
كشف 211 هزار عدد مواد محترقه در كردستان

خبرگزاري فارس: رئيس پليس آگاهي كردستان از كشف 211 هزار و 280 عدد انواع مواد محترقه در كردستان خبر داد.

علي احمدي‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج از اجراي طرح مبارزه با قاچاق كالا در طول سه روز گذشته در كردستان خبر داد و اظهار داشت: اين طرح در راستاي مبارزه با قاچاق كالا به ويژه مواد محترقه با جديت و همت ماموران انتظامي به مدت 3 روز در سطح استان برگزار شد.
به گفته وي، ماموران در طول اجراي اين طرح به منظور جلوگيري از ورود هر نوع جنس قاچاق به تشديد، كنترل و بازرسي خودروهاي عبوري و محل‌هاي قاچاق‌رو در سراسر استان پرداختند.
رئيس پليس آگاهي كردستان با اشاره به اينكه در تمامي شهرستان‌هاي كردستان امر مبارزه با قاچاق مواد محترقه به صورت جدي در دستور كار ماموران انتظامي قرار گرفته است، افزود: ماموران هميشه در صحنه نيروي انتظامي در اين استان پس از كنترل و بازرسي خودروهاي عبوري و همچنين گشت‌زني در سطح حوزه استحفاظي موفق به توقيف چندين دستگاه خودروي حامل بار قاچاق و دستگيري متهمان مربوطه شدند.
به گفته احمدي‌تبار، ماموران در مدت زمان 72 ساعت از اجراي اين طرح در استان با انجام بيش از 100 مرحله عمليات موفق به كشف و ضبط 32 قلم انواع كالاي قاچاق از جمله مواد محترقه شدند.
وي تصريح كرد: كشف و ضبط بيش از 211 هزار و 280 عدد مواد محترقه، 12 هزار و 220 پاكت انواع سيگار، 3 قبضه سلاح جنگي، 238 عدد رسيور ماهواره و مقادير قابل توجهي البسه و ساير كالاهاي قاچاق حاصل تلاش شبانه‌روزي ماموران آگاهي استان در اجراي اين طرح بوده است.
رئيس پليس آگاهي كردستان از دستگيري تعداد 86 نفر متهم و متوقف شدن 47 دستگاه خودرو در رزمايش مذكور خبر داد.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها