عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معرفي برگزيدگان سيره‌شناسي امام محمدباقر (ع)

معرفي برگزيدگان سيره‌شناسي امام محمدباقر (ع)
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:39 ب.ظ

در استان سمنان صورت گرفت؛
معرفي برگزيدگان سيره‌شناسي امام محمدباقر (ع)

خبرگزاري فارس: برترين‌هاي مسابقه سيره‌شناسي امام محمدباقر (ع) توسط اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان برندگان مسابقه سيره‌شناسي امام محمد باقر (ع) كه در آستانه ولادت اين امام همام توسط اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان برگزار شد، معرفي شدند.
مسئول روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان در حاشيه اين مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: با عنايت به استقبال چشمگير هم‌استاني‌ها و با تصويب كميته فرهنگي اين اداره، چهار كمك هزينه سفر مشهد مقدس به جوايز شركت‌كنندگان استان افزوده شد.
بهنام مطلبي ادامه داد: مريم صديقي از شاهرود، خديجه سلماني از شاهرود و صديقه رضايي از سمنان به عنوان برندگان كمك هزينه سفر كربلاي معلي مشخص شدند.
وي افزود: عباس ملكدار از سمنان، زهرا مرزبان از شاهرود و مهري رحيمي از بسطام نيز به عنوان برندگان كمك هزينه سفر سوريه معرفي شدند.
مسئول روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان ادامه داد: همچنين رضا عيني از سمنان، ساسان دانشيان از سمنان، حميدرضا محمديان از شاهرود، محمد ناظري از گرمسار، مختار خليل‌پور از مهديشهر، محمد صادقي از شاهرود، محسن عليان‌نژادي از سمنان و معصومه بابايي از شاهرود، مريم شاه‌حسيني از گرمسار، ماه‌نسا رنگريز از دامغان، شهربانو افضلي از دامغان و صغري عرب‌خالقي از شاهرود برندگان كمك هزينه سفر مشهد مقدس از استان سمنان شدند.
مطلبي ادامه داد: با عنايت به استقبال كمتري از ساير استان‌ها، جوايز اين بخش با تصويب كميسيون فرهنگي اداره كل به هشت جايزه تقليل يافت.
وي گفت: به اين ترتيب، سيدمهدي سيدي از يزد، محمد ناصح‌فرد از آذربايجان شرقي، عزت زراعتكار از خراسان رضوي، ناهيد خالقي، زهرا صانعي، معصومه حسيني، طيبه طليعي و طاهره بتول همگي از قم نفرات برنده كمك هزينه سفر مشهد مقدس شدند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها