عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رييس دانشگاه آزاد سمنان خبر داد: مطالعه راه‌اندازي رشته کارتينگ اتومبيل راني در دانشگاه

رييس دانشگاه آزاد سمنان خبر داد: مطالعه راه‌اندازي رشته کارتينگ اتومبيل راني در دانشگاه
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:23 ب.ظ

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان با اشاره به طرح مطالعاتي راه اندازي رشته کارتينگ اتومبيل راني، گفت: پيست کارتينگ بزودي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان راه اندازي مي شود.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي ايسنا، غلامحسن واعظي در جمع خبرنگاران با بيان اينكه رشته ورزشي اتومبيلراني پيشگام تحولات و تغييرات جديد صنعت خودروسازي در جهان است، افزود: اين مسابقات بخشي از يک واحد تحقيقاتي است که کارخانه‌ها و شرکت‌هاي مختلف، مدل هاي جديد محصول خود را قبل از ورود به بازار فروش در پيست‌هاي مختلف مسابقات اتومبيلراني به معرض ديد وامتحان مي‌گذارند.

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان ادامه داد: با توجه به پتانسيل موجود در سمنان و وجود شرکت‌هاي مختلف قطعه ساز در صنعت خودرو سازي و امکانات و تجهيزات پيشرفته آزمايشگاهي موجود در اين واحد دانشگاهي در نظر داريم تا از اين رشته به عنوان يک فرصت پژوهشي تحقيقاتي استفاده كنيم.

واعظي همچنين با اشاره به وجود فضاي مناسب جهت احداث پيست استاندارد در دانشگاه سمنان، گفت: امکانات کارگاهي و استادان متخصص در زمينه صنعت خودرو سازي که در گروه مکانيک اين واحد دانشگاهي به تدريس مشغول‌اند امکان ورود اين دانشگاه به عرصه ساخت اتومبيل‌هاي مخصوص اين رشته ورزشي را فراهم كرده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها